facvar kullanıcısının son içeriği

1. facvar

Bungegord Yardım

kickleme sorunu vardı onu duzelttım ama yonlendırmeyı nasıl yapabilirm
  2. facvar

Bungegord Yardım

Merhaba Arkadaşlar Survival Sunucu Acacagım Bungecord da hata olustu yardım edecek usta birileri varmıdır SKYPE: facvar98 ismim ali
  3. facvar

| CLOBI | Çakma Lobi Plugin Paketi | Edit By SuleymanD(Satca) |

@Cs0kis bungecord kurmayı biliyorsan skype bı gelırmısn skypem : facvar98
  4. facvar

Lobi Skript | Lobby Script |Turkish/English

skype adresınızı verebilirmisiniz skypem: facvar98
  5. facvar

mc Sunucu Site yardım destek

Arkadaşlar Batıhosttan Site Aldım sunucuma bağlamada hata oluşuyor(websend) yardım edecek birileri varmıdır skypem : facvar98 skripter alımı vardır sunucuma skype geliniz : facvar98
  6. facvar

Moderatör alımı

ekledım kabul et facvar98 ekleyın
  7. facvar

Skripter Alımı

+14 Usta Bir Skripter Arıyorum Alıntı Skript verecek kısıler hıc mesaj atmasın bana usta kısıler lazım skype : facvar98 bekliyorum
  8. facvar

Map Çalma Koruması [ Anti Worlddownloader ] [Denenmiştir]

bana senin gibi birisi lazım serverıme yardımcı olurmusun skypem facvar98 @Pluginsel
  9. facvar

Logo Çalışmalarım #1

Eklermisin Ekleyemedımde skype:Facvar988
  10. facvar

Ücretli Map Yapanlar Konuya

Arkadaşlar survival sunucu için map yaptıracagım ücret i verilecektir acil skype gelebilirlermi skype:Facvar98
  11. facvar

Moderatör alımı

Skript,Kodlama ve Pluginlerden anlayan moderator alımı yapılacaktır Web site yapmayı bılen varsa daha ıyı olur :) skypem facvar988
  12. facvar

Dev Survival | %100 Survival | Tamamen Emek | 16 GB 82 SLOTS | İpeksi / Market / Ticaret |

Sunucu cok guzel ama sat komutu sw yı kolaylastırıyor bıraz zorlastırınkı sw nın tadı cıksın (ozibaskan yine ben :D )
  13. facvar

Classion^ EN YAKIN ZAMANDA HİZMETİNİZDE'

tm haklısın auc da ıse yarar ama en gereklısı meslek plugını yukle daha guzel olur sw :D sw super guzel yapmmısınız :)
  14. facvar

Classion^ EN YAKIN ZAMANDA HİZMETİNİZDE'

Server Guzel ama meslek(jobs)plugini eksik sat komutu var ıyı ama parayı alsak ne yapabılecegızkı market yok koylu takas var orada ıtem takas edebılıyoruz para sw de ıse yaramıyor sw ye market ve meslek plugını lazım bence (k.b yın dogruları soylemek lazımdı )
  15. facvar

Minecraft Serverime Site Lazım

skype gel şablonu ucretsız verebılırım :) facvar98