faikcan kullanıcısının son içeriği

1. faikcan

Ortak arıyorum

Ben Ortak buldum ama alım olucak
  2. faikcan

Ortak arıyorum

Merhaba arkadaşlar ben Faik. 19 yaşındayım . Aradığım ortak plugin bilgisi iyi olması gerekmektedir. Eğer birlikte çalışırsak 2-3 ay zamanı olucak . Ekibi yavaş yavaş kurucaz. Benim Plugin bilgim iyi değil onun haricinde maddi kısmı ben üstlenicem ve beraber sevgi saygı çerçevesinde sunucuyu...
  3. faikcan

Alımlar Bitti Faction sunucu için Plugin bilen Ortak

Merhaba arkadaşlar ben Faik. 19 yaşındayım . Aradığım ortak plugin bilgisi iyi olması gerekmektedir. Eğer birlikte çalışırsak 2-3 ay zamanı olucak . Ekibi yavaş yavaş kurucaz. Benim Plugin bilgim iyi değil onun haricinde maddi kısmı ben üstlenicem ve beraber sevgi saygı çerçevesinde sunucuyu...
  4. faikcan

Serverda Yetkili Birimlere Katılmak İstiyorum

NBDRedKit #3621 hala arıyorsan buyur
  5. faikcan

Mimar Olmak İstiyorum

NBDRedKit #3621
  6. faikcan

REKLAM Aternos Builder Alımı

Merhaba opskyblock sunucu için mimar aramaktayız kendine güvenen discord : NBDRedKit #3621
  7. faikcan

Yetkili Alımı

Doğru söylüyormussunuz kusura bakmayın arkadaş ekleme kapalıymış... :D
  8. faikcan

Yetkili Alımı

Faik#2632 imkanı yok kopyala yapıştır yapıyorum.
  9. faikcan

Yetkili Alımı

Merhabalar adım Faik. Uzun zamandır oyunda yoktum. Yaşım 19 ,minecrafta 2010'da başladım. 2015'de bıraktım. Benim bıraktığım zamandan şimdiki zamana kadar çok şey değişmiş. Sunucu skyblock sunucusu olucaktır. Mod,Builder,Rehber ve Reklamcı alımı olucaktır. Ulaşmak istiyenler discord adresim...
  10. faikcan

Ortak ve Dost Aranır

Arkadaşlar uzun zamandır oyunda yoktum. Sunucularda eskiden her kademede çalışmışlığım var. 18 Yaşındayım. Herhangi bir sunucu projesi olan varsa buyursun gelsin. Oyuncularla ilgilenirim para katkısı yapabilrim. Plugin bilgimde yok. İsteyenler bana discord adresimden ulaşabilir , ulaşamayacaklar...
  11. faikcan

EkliciMC | Geleceğe Bir Baksan?

discord geçersiz
  12. faikcan

Flare Network / Yetkili Alımları / 2018 - 2019

Moderatör Başvuru = Kod: Ad=Faikcan Soyad= - Yaş=17 Bilgi= Orta Sunucumuzda Herhangi Bir Yetkiniz Var Mı ? =Yok Küfür Edermisin = Hangimiz etmiyoruzki :D Discord'umuz da Varmısın ? =var Oyuncularla Nasıl Sohbet Edersin ? = Yetkili Oyuncu Sohbeti Bildiğin Tüm Komutlar = Bunu yazmağa...
  13. faikcan

SANSTUDİO'S A Alım var ((Minecraft Film Ekibi))

Ad: Faikcan Soyad: (-) Yaş:17 Mikrofon ve kalitesi: Orta Online süren: Beni bağlayan konuya göre değişir istersem 10 dan bile fazla Cinsiyetin: Erkek
  14. faikcan

Acil

Server açılcak mı ?