Farid kullanıcısının son içeriği

1. Farid

Play.JaffaCraft.Com>> Yeni Nesil Faction, VIP Cekilisli, Hergun EVENT,Klan Turnuvali, Sezonlu ve Daha neler neler Dene Ve Gor!<<

hakk yenilmesi cok kotu birsey. Biz elimizden geldigi kadar emek ve guzel hizmet sunmaya calistik ama maalesef boyle bazi kisilerin yuzunden hakkimiz yeniliyor.
  2. Farid

Play.JaffaCraft.Com>>Aradigin Hersey Guzel Ve Kaliteli Sekilde Hepsi Bizde!>>Play.JaffaCraft.Com>>Dene Ve Gor<<

Tesekkur ederiz Mutlaka Sizler icin Elimizden geleni yapicaz soz.
  3. Farid

İstek Faction icin Birkac MAP

Merhaba, faction sunucum icin birkac ozel map istiyorum hazir ama ozel olsun tabii ki ucretli satanlardan bahsediyorum. Bana Rutbehammadde,wipeout tarzinda bi map, arena,klansavasi,edit,koylutakas tarzinda. Elinde hazir olan ama ozel olan bu maplari olan bana ulassin lutfen. Discord: FaridJaffa#4919
  4. Farid

Play.JaffaCraft.Com>> Yeni Nesil Faction, VIP Cekilisli, Hergun EVENT,Klan Turnuvali, Sezonlu ve Daha neler neler Dene Ve Gor!<<

Bir Kac Yeni Etkinlikler Eklendi! Deneyin Gorun! Haritalar Duzenlendi! Hard Ve Emek Factionu Sizleri Bekler!
  5. Farid

Faction Server Icin Ucretli Pluginer

merhaba, faction serverim icin yetkili olarak pluginer degilde satici olarak pluginer ariyorum. Bana ozel harita ve plugin satan. Discord: FaridJaffa#4919 bana yazsin
  6. Farid

aynen onu diyorum zaten gercek kayit oyunun icinden yapildigi icin oylesine kayit istiyor cakma lobi oylece bircok bugu onluyorsun.
  7. Farid

lutfen kimsenin hakkina girmeyin.... Eger ayni ip den 2 kere kayitliysaniz elbette giremezsiniz... cakma lobinin anlami zaten cakma yani orda gercek kayit olmazki .