Zelphia kullanıcısının son içeriği

1. Zelphia

Spigot tarzı sitelerden ücretli pluginleri satın alma

Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar.Başlıktada belirttiğim gibi paralı eklentileri almanın bir yolu var mıdır öğrenmek istiyorum türkiyede paypal ödemesi kapalı ve paypalla ödeme alıyorlar.Yöntemi nasıl olursa olsun bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
  2. Zelphia

Yardım Batihost paketleri hakkında.

kendi aranızda oynayacaksanız 2-3 gb yeterlidir yorumlarda batıhost sponsorluğu olan insanlara inanmayınız :D 3 kişi oynayacağız denildiği halde işlemci felan diyorlar
  3. Zelphia

Boşuna Optimizasyona Para Vermeyin Gelin Sizle Detaylı İlgileneyim

Piyasada 100-150 online arası +70 pluginli ve çok büyük sistemleri olan 1.16.5 sunucular biliyorum purpur tuinity veya yatopia kullanıyor bunun dışında 1 ay önce 1.16.5 sunucumu kapattım +70 online +65 pluginli ve ağır skriptleri olan bir sunucuydu tps 20den düşmüyordu :)
  4. Zelphia

Yardım Minecraft 1.16.5 hangi forge önerirsiniz ?

Yatopia purpur tuinity bu 3 forge arasından hangisini kullanmamı önerirsiniz
  5. Zelphia

Sizin için optimize etmek ne oluyor merak ettim arkadaşın verdiği bilgiler yeni başlayan arkadaşlar için gayet uygun linux ve güçlü bir makineyle 80-100 oyuncuya kadar tps sıkıntısının yaşanacağını sanmıyorum daha üst seviyelere gelmiş sunucu sahipleride daha kaliteli optimizasyon yapabilir...
  6. Zelphia

Elinize sağlık yararlı olmuş fakat önerdiğiniz botta kullanmamızı önermediği ve daha kötü etkilediğini söylediği eklentilerin kesinlikle yararlı olduğuna eminim onun dışında güzel
  7. Zelphia

Konu Kapatılsın.

Bence kendi konunuza yorum atmayı bırakmalısınız.Başarılar
  8. Zelphia

konu kapatılsın

Elinde EliteMasks 1.4.3 plugini olan var mı? Fiyat ile birlikte yazarsanız güzel olur yada discorddan yazabilirsiniz. Onur#9264