ferhataydin4407 kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Leader Heads - Sezon sistemi

Merhaba arkadaşlar ben sezon sistemi nasıl yapabilirim acaba bilginiz varmı bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı örneğin en çok block kıranlar en fazla öldürme yapanlar diye aylık haftalık falan sezon sistemi yapmak istiyorum veya skyblockda her ay ada 1.si gibi
  2. F

ApiaTeam 2021 Faction Plugin Paketi | GÜNLÜK ÖDÜL & GÖREV | KAZIKAZAN | MESLEK | 1.8 - 1.16 | ÜCRETSİZ!

Piyasada gördüğüm en kaliteli faction paketlerinden birisi üstelik ücretsiz ve ücretli satılan aynı zamanda skriptsiz olan belli başlı paketlere de bin basar ücretsiz vermene şaşırdım ilk indirip test edenler arasında olmalıyım :) MAP'li sürümünün paylaşılacağını da düşünüyorum bonkör birisin...
  3. F

MCBot - Bot Saldırılarına Son!

Birazcık RiseBan shell scriptine benzemiş... Alıntı yanları var yani...
  4. F

Para Kutusu Skript'i

basit ama emeğe saygı :)
  5. F

Sanal Çiftlik Skripti v1

bir şey göremedim
  6. F

SaltanatNW | Her Gün 5 Event | OPSkyBlock | Türünün En İddialı Sunucusu | Gerçek Para Ödüllü Turnuvalar | 1.8.X |

HERGÜN 5 EVENT OLAN / %100 DESTEK SAĞLAYAN / KALİTENİN MERKEZİ OLAN / VE BİNLERCE ÖZELLİĞE SAHİP OLAN SALTANATNW SUNUCUSUNA KATILMAYA NE DERSİN ? IP ADRESİ > play.saltanatnw.com Konu tasarımımız acemi bir şekilde yapıldı. Sunucu özelliklerinden bahsedeyim sizlere Öncelikle sunucumuzda...