Flarrow kullanıcısının son içeriği

1. Flarrow

Aaa sen hala buralardasın. Bu saatte sıkıldım bi nostalji yapıyım dedim bu hesabı buldum. Şöyle...

Aaa sen hala buralardasın. Bu saatte sıkıldım bi nostalji yapıyım dedim bu hesabı buldum. Şöyle bi bakıyorum eski mesajlarıma falan da çocukluğum geçti gözümün önünden. LUL
  2. Flarrow

Flash Skripti - İmkansiz birşeye Dönüşün veya Dönüştürün !

Eyüde flash zaten insan :p
  3. Flarrow

Karanlığın Dönüşü / Adventure Map 1.5 / Türkiyenin en iyisi!

Beyler bu harita 1.5 dönemlerinde FırtınaOyun tarafından yapıldı, yani çok eski. Araştırırsanız diğer bölümlerinin (Karanlığın Dönüşü v2 vb.) TP'lerini bulabilirsiniz.
  4. Flarrow

:((

:((
  5. Flarrow

RedIsBacak

RedIsBacak
  6. Flarrow

Geldim len geldim hemen hortlatmaya başlamışınız yapmayın etmeyin .s

Geldim len geldim hemen hortlatmaya başlamışınız yapmayın etmeyin .s
  7. Flarrow

O kadar da bırakmadım forumu ayıp ettin :(

O kadar da bırakmadım forumu ayıp ettin :(
  8. Flarrow

Wattpad hikayem için kapak fotoğrafı tasarlamak isteyen?

Ayın 20sinde of yokmu yapacak ya :( @Iskefiyeli18 sen bişiler karalasan bari.
  9. Flarrow

Wattpad hikayem için kapak fotoğrafı tasarlamak isteyen?

Merhabalar, Uzun süredir foruma girmiyorum.(_kiritokun_). Şimdi size işim düştü biraz, bir hikayeye başladım, ilerlettim, bilgisayara aktardım ancak Wattpad'e yazmadan önce, bir kapak fotoğrafı bulmak istiyorum. Benim için tasarlayacak biri varsa, özel mesaj olarak gönderebilir mi lütfen :(...
  10. Flarrow

tbki ne sndn .s

tbki ne sndn .s
  11. Flarrow

| Mc-Raid | [%100] Türkçe | Survival | αηтι-χяαу | Kesintisiz Hizmet | Claimde PvP |

Uzun zamandır MC oynamıyorum acaba tekrar başlamam için bir sebep olabilicek mi? Biraz sonra uğrayacağım :)
  12. Flarrow

İsim Değişikliği _Kiritokun_->Flarrow

Merhabalar, Uzuuuuuun bir sürenin ardından tekrar sizlerleyim. Yeni bir isim değişikliliği ile tekrar forumda aktif olmaya çalışacağım. İsme gelirsek anlamı-> The Flash & Arrow karışımı bir isim buldum açıkcası çok hoşuma gitti :D (Flash ve Arrow birer DC karakteridir ve şu an aktif olarak...
  13. Flarrow

Haftaya sezon finali GG :(

Haftaya sezon finali GG :(
  14. Flarrow

Hemde nasıl.. Abi 4.bölümü izledim diziye aşık oldum ya yok böyle bir şey yarın 5,6 yı izliyicem...

Hemde nasıl.. Abi 4.bölümü izledim diziye aşık oldum ya yok böyle bir şey yarın 5,6 yı izliyicem sonra 8. bölüm çıkıcak 7 ile 8ide bir arada izliyicem harika olucak ya :D