FlexJet kullanıcısının son içeriği

1. FlexJet

Tek Blok Skyblock 1.16 - Blok Dünyası - Çiftçi, Rütbeler, Görevler, Düellolar, Tüccar ve çok daha fazlası!

Gerçekten güzel bir sunucu mükemmel sistemlerin olduğu sunucu yaptıkları işe hayranlık duyuyorum. Başarılar sizinle olsun
  2. FlexJet

Yardım bu plugini nasıl editleyebilirim ?

Dostum merhabalar, Dosyaları indirdim ve Craftus yazan yeri buldum, Sunucu adını yazarsan değiştirip sana geri gönderebilirim. Discord üzerinden eklersen bu tür sorunlarına anında cevap verebilirim. Lynch#3857
  3. FlexJet

Team Hypnos Ekip Arkadaşlarını Arıyor!

Yorumunuz için teşekkürler <3 , Forum kurallarını okumadığım için altına böyle yazmaya karar verdim ban yemek istemem :D
  4. FlexJet

Ekibimizde skripter alanında boşluk oluşmuştur. Üst düzey, kaliteli işler yapan arkadaşları ekibimize bekliyoruz. DISCORD: Lynch#3857
  5. FlexJet

Minecraft GraYellow | Ücretsiz Konu Tasarımı

Forumda bunun konusunu açmaya nasıl cesaret ettin?
  6. FlexJet

Peki, message_tr , message_en , message , dosyalarını atarmısın buraya birde ben bakayım.
  7. FlexJet

sadece bu dosyaya bak
  8. FlexJet

Merhabalar, Team Hypnos olarak ekip üyelerimizi arıyoruz. İletişim Adresimiz; Lynch#3857, Team Hypnos#0595 NOT: Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim + Olarak yasak olup olmadığını bilmiyorum eğer yasak ise konu silinirken uyarı mesajı geçilirse güzel olur
  9. FlexJet

hort

hort
  10. FlexJet

Merhabalar message_en 'e girip CTRL + F yaparak "Craftus" yazısını arayın bunu message_tr dosyasında da deneyin.
  11. FlexJet

KEYUBU Sorunsalı

Geçmiş olsun para verip aldığın ürünler askıya gitmesi... üzüldüm umarım bir daha böyle şeyler yaşamazsın.
  12. FlexJet

selam canısı ben Lynch#3857

selam canısı ben Lynch#3857