flymango kullanıcısının son içeriği

1. flymango

ÇILGIN TÜRKLER [1.7.X] Factions/ PvP/ Repair/Lapis/Kafa Düşürme/Arsalarda Fly/Villalar

KURALLARDA 1-Sunucu Hakkinda Yalan Bilgi Vermek 2-Flood Yapmak 3-Üst Yetkili İle Kavga Etmek 4-Ağır Hakaret 5-Dolandırıcılık 6-Küfür Etmek 7-Oyun Açıklarından Yararlanmak 8-Oyuncuları Kandırmaya Çalışmak 9-Irkçılık 10-Hile, Mod Programi Kullanmak 11-Oyuna Bağış Yapmış Kişileri ve VIPleri...
  2. flymango

KadirBerk Photoshop Duvar Kağıdı Çalışmaları

aynısını yaparım ? speedart bile cekerim
  3. flymango

Arkadaşıma yaptıgım wallpaper ! | flymango Arts

Arkadasim icin yaptigim hos bir wallpaper calismasi Az örnek alın internetten bulma şeylerle yapmadım her şey bana ait bir tek Stress Baal'deki monsteri onuda Adobe Illustratorda çizdim yeniden hani biryerden alıp yapıştırma demesinler diye ugrastim bütün gün
  4. flymango

KadirBerk Photoshop Duvar Kağıdı Çalışmaları

Kardesim siz photoshop yaptıgınızımı sanıyorsunuz anlamadım ? watchdogs taki o adamın png sini alıyorsunuz arka plana başka bir resim koyuyorsunuz üstüne watcdogs yaz ismini yaz efektlerden seç yap bumu yani siz gidin minecraftı oynayın bunlar size göre değil kardes
  5. flymango

Photoshop CC / Saçma Smite Wallpaper / MAVİ /

Buna photoshop denmiyor kardes :D Paintte yapılabilir
  6. flymango

Skin Render Shop | flymango Arts

Cevabına saygı duyuyorum o kadar da iyi bir rig kullanmıyorum fakat hic yoktan iyidir diye düsünüyorum ;)
  7. flymango

Hehe ! :D sagol
  8. flymango

Herkese merhaba ben flymango ;) Kendim designerim asıl şeysi ama yeni yeni render yapmaya başladım ve böyle konu açmama doğru sürüklendi :D şimdi ben neyapıyorum mu? Alttaki resimler kendi render yaptığım resimler inceleyin ;) (2 tanecik deyip geçmeyin temizlik yaptım bilgisayarda gitti cogu :D)...
  9. flymango

Minecraft 1.8 skin bilgilendirme!

Ceket giydirmek icin eskiden direk body kısmına çizerdik şimdi body kısmına atlet yap :D jacket kısmına ceketini yap öyle :D garip ?
  10. flymango

Minecraft 1.8 skin bilgilendirme!

Skinler artık 3d! Merhaba arkadaşlar şu an hangi snapshot bilmiyorum :D ama 1.8 sürümü kullanıma açılınca artık 1.7 skinlerinizi kullanamayabilirsiniz :/ Minecraft.net'te skin upload butonunun üstünde Note: If you're running a Minecraft version older than 1.7.9, please be patient with your skin...
  11. flymango

Wee! I love Design!

Wee! I love Design!
  12. flymango

Mavi ve Kırmızı Skin Youtube Kanalı açacaklar için şahane

Skin gölgelendirilmeleri daha iyi gösterir
  13. flymango

Unbreakable Adventure Map [Türkçe] +1300 İNDİRME !!!

UNBREAKABLE TURKCE ANDVENTURE MAP MAPPING: KsaGriefer Dxcvvv HİKAYE lemmondays MECHANİSM rengeyik MAPI DELİK DESİK EDENLER İNGİLİZCE YAZILAR COMMANDLAR VB. BULACAKLARI İCİN SİMDİDEN SÖYLEYEYİM MAP NORMALDE minecraftforum.net'te bir adama ait yanlız yapımına yardım ettik bu yüzden abuk subuk...