fnderk3 kullanıcısının son içeriği

1. F

İstek Oyuncular serverden çıkış yaptığı yerden doğma

teşekkürler skriptleri kontrol ettiğim de düzelttim
  2. F

İstek Bot koruması pl

ayar yapan birini bulursam kullanırım
  3. F

İstek Bot koruması pl

tamamdır çakma lobi yapacağım
  4. F

İstek Düşen farmları toplayan çiftci

Merhaba arkadaşlar bazı serverler de gördüğüm gibi çiftci diye bir npc claimli alanlar da düşen farmları topluyor eklentiyi bilen var mı ?
  5. F

İstek RGB Tab yapımı

Nametag edit plugini kullanabilirsin böyle olmasa da benzeri olur gibi
  6. F

İstek Oyuncular serverden çıkış yaptığı yerden doğma

Merhabalar, oyuncuların serverden nerde çıktıysa orda doğmasını istiyorum, internette çözümüne baktım essentials ile ilgili ancak öyle bir komut bulamadım config de çözümünü bilen var mı ?
  7. F

İstek Bot koruması pl

Güzel yazın için teşekkürler ücretli pluginleri almayı deneyceğim ücretsizler denediğim için fazla işe yaradığını görmedim. ve bir sorum olacak. Çakma lobi tarzı bir şey yapsam engeller miyim sadece lobiye atacaklar sunucuma değil. nasıl olur acaba?
  8. F

İstek Bot koruması pl

Merhaba arkadaşlar whiteliste alan bot koruması hariç başka botların girişini engelleyecek plugin önerir misiniz ya da başk bir yöntem. Nasıl engelleyebilirim
  9. F

İstek Oyundan çoklu enchli item nasıl verilir

evet ama mesela ben give kodunu kasa pluginin de kullanacağım çünkü kılıç çıktığın da öyle enchli vermesi lazım yani toplu bir komut lazım bana, crates pluginin de ench giriyorsun ama enchi görünüşte sadece normal kılıç veriyor geldiğin de
  10. F

İstek Oyundan çoklu enchli item nasıl verilir

Merhaba, oyunda enchli item vermeyi biliyorum ancak 3-4 tane ench eklemeyi bilmiyorum kod ile örnek kod göstericek var mı ? Elmas kılıca Kes 5 Ganimet 3 Darbe 4 Alevden çehre 2 Ve Savurma 2 vermek istiyorum give kodu ile oyundan. yazanlara teşekkürler şimdiden