fruko2468 kullanıcısının son içeriği

1. F

MINECRAFT SURVIVAL OYNAYACAK ARIYORUM HAMACHISIZ

Açarsak en son çıkan modda olur. Tm o zaman çarşamba akşamı desek nasıl ? Saat 8 9 civarı
  2. F

İşte ulaşma konusu sıkntı omamalı . Yani oynamayı istiyosan takip etmen lazım yani. Buradan da hallolabilecek bi şey. Tarih veririm girersiniz o saatte beklersiniz açılmasını. Sonra hızlıca kasmaya başlar herkes. Geçen sefer bole yaptım ilgilenen olmadı ne yazık ki. Yani hoş olurdu, köyler ...
  3. F

Skype dan geçen sefer kimseye ulaşamadım. Zor oluyor. Böyle isimlerinizi veya adreslerinizi bi kenara koyabileceğim ve istediğim zaman size ulaşabileceğim bi şey olmalı.
  4. F

Gençler yine biraz hort ama, ilk fikri ortaya attığımda fazla rağbet görmedi. Burdakilerin görmesi biraz zaman alıyor. Hani ileri bi tarihe koyup hadi girelim beraber oynayalım desek, bu seferde unutulabilir. Camon32 nin de dediği gibi herhangi bir grup şart. Böyle dediğim gibi sade bi oyun...
  5. F

Doğal Survival Oynayacak Arkadaşlar içeri (Hamachisiz)

Gençler bu işi zamanın da yapcaktık da forumun yaşı çok küçük ve takip etme olayı yok kimsede, yatar bu iş 1 2 anca bulursun o da o anda online olan varsa
  6. F

Evt açıcam bi bakalım kim geliyor kim gidiyor. 10 15 dk ya açarım yüksek ihtimal 31.206.43.167 bakalım gelen olucak mı Messiler kimse gelmiyor anlaşıyoz olmaz ole
  7. F

tabii ki. Oynarsak ole olur. GENÇLER BURALARDA MIYIZ ?
  8. F

Tamam gençler haber verin yazmışsınız ama, Skype üzerinden mi olsun diyosunuz haber verme işi ? Ole diyorsanız hem Skype larınız açık olmuş olur iyi olabilir. Okey o zaman. Gelmek isteyenler skype atsın. Cuma akşamı veya hafta sonu bi girer takılırız. (Bu durumda Cuma akşamı olmadı cumartesi...
  9. F

Gençler konu biraz hort ama yazdığım zaman giren olmadı yazdığım anda herkesi bulamıyorum ne yazık ki belirli bi tarih falan olmalı bole işlerde yoksa olmuyor. Serverı da ben açıyorum sormuş biri. Yine istekli olan varsa ulaşsın iu zaman uygunum desin eğlencelli bi şeyler olur. Geçen defa kimse...
  10. F

Gençler gelen olmadı üzüldüm bak. arın bi daha deneyebilriz yine 10-11 civarı bu sefer bekliyorum. Ip yi yine yazarım burdan. Girecek var mı gençlik girecekseniz belirtin açalım oynayalım bole olmuyor. Açacağımız server paso açık kalıcak bi şey olmaz. Beraber gireriz diyosanız yazmanız lazım.
  11. F

Şimdilik ole eğlenmek amaçlı bi girelim ne yapıyoruz bakalım. Sonradan tekrar açma olabilir. Bi konuşalım neler yapabiliriz.Kısmetse 1 saate açarım gireriz. Kırayel şimdi sen mi varsın bi tek dostum ? :D 149.140.8.225 ip bu gelmek isteyen girsin şimdilik sonra çoalırsak tekrar baştan...
  12. F

Tamam gençler. Ip yi yazarım buraya 10-11 civarı yüksek ihtimal bi gireriz. Olmadı diğer günler de olabilir. Uygun olursanız problem yok. 2 3 saate atarım ip burda olursanız.
  13. F

Güzel. Takipte kalın. Biz benim arkadaşlarla gireriz size burdan bildiririm saati. Sayımızın fazla olması iyi olur. Bu akşam 10-11 civarı başlarız diyebilirim kabaca. Ne kadar esner bilmiyorum. Size de uyarsa tabi.
  14. F

Gençler diyorum ki ilgilenen varsa edeb adab çerçevesinde doğal minecraft ile(Özürlü özürlü hazır yapıtlar olmadan) beraber eğlenerek oynayabileceğimiz bir server kurabilirim zaten zor bir şey değil herkes biliyodur. Gelmek isterseniz kendi aramızda köyler, bu köyler arası savaşlar, modern bir...