gbmaizol kullanıcısının son içeriği

1. gbmaizol

CraftFrozen | 1.8.x | HardSkyblock | 10.04.2018 Açılış Tarihi| CraftFrozen.Batihost.Com

sunucumuzun spawnı güncellenmiştir + sunucunun aktif olduhu ram 16gb ye yükseltilmiştir + çakma lobi aktif edilmiştir yakın zamanda ana lobi ve survival sunucuları aktif olacaktır 1524297222 sunucumuzun Survival bölümüde açılmıştır iyi oyunlar dilerim sevdiğiniz şeyleri sevmediğiniz şeyleri...
  2. gbmaizol

CraftFrozen | 1.8.x | HardSkyblock | 10.04.2018 Açılış Tarihi| CraftFrozen.Batihost.Com

SUNUCUMUZU AÇMA KARARINI İLK BAŞTA HALİHAZIRDA AZ SAYIDA HARD SKYBLOCK SUNUCULARIN OLMASINDAN DOLAYI ALDIK. TAMAMEN KENDİM BAŞKA SUNUCULARDA OYNARKEN NELERLE KARŞILAŞTIĞIMDA MUTLU VE HANGİ SIKINTILARLA KARŞI KARŞIYA KALDIĞIMI GÖZ ÖNÜNE ALARAK SUNUCU AYARLARINI BU KARŞILAŞMAYA GÖRE YAPTIM...
  3. gbmaizol

Yeni Açıldık !->LifeTR 1.7.X / 1.8.X Vip Siz Survival Keyfi ! Kapanma Riski Yok . KALİTE LİFETR DE !

kardeşim o nether bugu aslında çok basit bir şey skype ekledim gelirsen söyleyebilirim
  4. gbmaizol

Yeni Açıldık !->LifeTR 1.7.X / 1.8.X Vip Siz Survival Keyfi ! Kapanma Riski Yok . KALİTE LİFETR DE !

adam jailden çıkınca hileye deevam edicek ? bunu sende benim kadar biliyorsun
  5. gbmaizol

hilenin cezası jail yani hile yapanlar ban yok ? bu sunucunun yetkilisine sesleniyorum Welcome To Turkey
  6. gbmaizol

SurvivalOyna/Spawner Kırma/SanalMarket/Görevler/Ve en önemlisi Eylence Var.

Herkezden çok çok özür dileriz sunucuda 1 takım hatalardan dolayı kemalbaskan stop çekmiş hatalar Sunucu Hiçbir zaman kapanmıyacak ve Emekleriniz boşa gitmiyecektir...Sunucu saat 1 e kadar bakımda arkadaşlar çok çok özür diliyorum...
  7. gbmaizol

Saol çok aradıl :D SUNUCU +18 ONLİNE Teşekkürler.ELEŞTİRİLERİNİZİ BEKLİYORUZ...
  8. gbmaizol

Serverimiz %100 Survivaldır Server Sürümü 1.7.x-1.8 Nitrado Güvencesiyle 0 Lag oranı (autosave dışında lag olmaz) Sunucuya Görev Plugini eklidir ancak daha NPC koymadık görev düşünüyoruz (fikirleriniz bizim için önemlidir forumda altta paylaşınız) Altın Kürekle Claim Vardır Sunucuda Rehber...
  9. gbmaizol

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

arkadaş hı.le engeli demiş olmalı istersen bu plugini bende biliyorum yardımcı olailirim
  10. gbmaizol

SurvivalMc survival in doğduğu yer

H.g Reiz Konuya :DGüncel ++ Görev plugini eklendi !!! Survival Kralı skor tablosunda 1 olana Kral tagı eklendi !! özel kiti vardır 1 hafta sürecektir taglar Kral tagı saat 21:00 da verilicektir Bilginize !!!!jobs plugini eklenmiştir oyuncuların isteği üzerine pluginden şikayet gelirse...
  11. gbmaizol

Ares Survival / Timber / Takas / SanalMarket / Görev / Kapanmayacak Macera !

asla kapanmıcakmı bütün açtığınız sunucularda 5 vip sattıktan sonra kapattınız yalanlayabilir misiniz Şahit benim arkadaşlar Eski Pluginerleri bu sunucuda market plugininin buglarını araştırın bakın bakıyım bu sv de oluyomu :D vip almadan vip olmak istiyende bana ulaşsın :D
  12. gbmaizol

yok bea bana uzak kaçıyo :D

yok bea bana uzak kaçıyo :D
  13. gbmaizol

HardSurvival.Nitrado.net Survival Sever %100 Survival 1.7.x

sizide biliyoruz koçum siz anca hesap çalarsınız :D svnizdeki bütün açıkları bilsemde o sunucuya adım atmıcam konu kirletme
  14. gbmaizol

karamursel

karamursel
  15. gbmaizol

HardSurvival.Nitrado.net Survival Sever %100 Survival 1.7.x

arkadaşlar konu taşındı https://forum.gamer.com.tr/konu/survivalmc-survival-in-dogdugu-yer.239343/ @kemalbaskan15 la ortak olarak sunucu açtık