Gezenadam kullanıcısının son içeriği

1. G

AceSnipezz girsin

SafariRolePlay.aternos.me
  2. G

TrFlyNetwork gelin görün alımlarımız bitti İyi br sunucu Hub

TrFlyNetwork .aternos.me aternos olduğuna bakma hub sunucumuz
  3. G

TrFlyNetwork.aternos.me gel yetkini al !

3.99.2347.123 nickin berkay08 ise yanlışlıkla banladık yoksa reklamcı isen banlamışızdır
  4. G

Efsane Geri Döndü -|-WeincherLyons-|- Uzun Bakımdan Sonra Lyons 1.4 Güncellemesiyle Artık Aktif !!! !!! !!! !!! İçeri Bak Bi !

Selam arkadaşlar.İşte kurucunun yazdıkları bu Ben reşit olduğum için oyun içi şahsıma edilen büün hakaretlerden dolayı Sunucuya ve sahibinme dava açmaktan sakınmayacağım Selamlar
  5. G

Plugin paketi verene kurucu+op vereceğim discord kleyin Opskyblock ve spigot olacak

Merhabalar.MarinaNW nin kurucusu olarak bizim için güzel bir opskyblock paketi arıyorum paketi veren arkadaşa kurucu+op verweceğim discord:ardagamer106#4583 ekleyin ve kazanın(2 tane deneme hakkı vardır) plugin paketinden sonra bütün alımlar açıktır BÜTÜN ALIMLAR
  6. G

Serer pro sunucu kurmayı ve plugin paketi atmayı bilen ortak aranıyor

discord eklerse sevinirim sunucu opskyblock oolacaktır ardagamer106#4583
  7. G

!! Rojber SkyBlock Kuruluyor !!

Selam oyun forum üyeleri söz konusu ojbercraft sunucuma gwelip reklam yaptı Yasal haklarımı Kullanacağım
  8. G

SkyBlockStars ın sana ihtiyacı var +4 ten itibaren HER ALIMDAN 2 TANE YAPILKACAKTIR(ORTAK DAHİL)

Merhaba arkadaşlar Kendimi ve sunucumu size tanıtıyım: Ben Arda Daha önce de birçok projede rol aldım şimkdi size serverden bahsedeyim Sunucu skyblock sunucusu olacak v Hub a dönüşecek Her alımdan 2 yada 3 tane yapmayıı düşünüyorum +3 de alımlarımız başlıyor SkyBlockStars.aternos.me
  9. G

DrakeNW.Aternos.Me | 1.8.8x | Adakit | Rehber Youtuber Reklamcı Moderator Alımları

Dostum nitelikli bir moderqtorun hemen geliyorum beni nekle drakenw
  10. G

Reklamcı Aranıyor

Bakımda olan bir sunucuya girmemi mi nrkliyotrsunuz?