• 3 Eyl 19

GLORYWebscript 'in en son etkinliği

• GLORYWebscript
    2 çekirdek 4GB şeklinde ayıramıyorlarsa muhtemelen VPS'tir, uzak durmanızı tavsiye ederim. Aynı sunucuyu zaten OVH'tan kendiniz alabilirsiniz daha ucuza. 4GB veya 8GB arasında hiçbir performans farkı olmayacaktır garanti ederim. "RAM Arttır"...
  • GLORYWebscript
    Kaç çekirdek ayırıyorlar? 4 Çekirdek 8GB ise gayet güzel bir fiyat verilmiş. Ama bungeecord için 2 çekirdek 4GB da yeterli bir miktar olacaktır.
  • GLORYWebscript
    Eğer gidip de VPS vereceklerse (çekirdekler paylaşımlı, ram boştayken diğer sanal makinelere ihtiyaç halinde veriliyorsa) 80 TL'den fazla vermeyin. Ama her türlü işinizi görecektir bungeecord için. Yine de paylaşımlıysa daha uygun bir yerden...
  • GLORYWebscript
    GLORYWebscript , Gerçek faction nasıl olmalı ? başlıklı konuya cevap yazdı.
    MC oynamıyorum ama ben de fikrimi belirteyim. KLAN SİSTEMİ 1- Bir oyuncunun klan kurmak için başka bir klanın yanında 10x10 alanı sahiplenmiş olması gerekmeli. 2- Sahiplenilen alanlar klanlar tarafından işgal edilmeden önce X gün korumalı...
  • GLORYWebscript
    Huawei'ın Türkiyedeki tüm teknik servisleri. Ben Xiaomi ile çok fark göremedim. Düzenleme: HUAWEI kaynak. Bunlar da Xiaomi yetkili servisleri. Kaynak: Mi Turkey
  • GLORYWebscript
    GLORYWebscript , Xiaomi Mi8 Tanıtım başlıklı konuya cevap yazdı.
    Türkiye'de teknik servislerinin olduğunu zaten biliyorum. Herkes şöyle bir dursun ve forumda kendisini haklı çıkarmaya çalışmaktan vazgeçsin. Ben alıntı yaptığım kişiye yanıt veriyorum başkasına değil. İlk yorumum da genel kanım olduğu için hiç...
  • GLORYWebscript
    Türkiyede resmi teknik servisleri var.
  • GLORYWebscript
    Popülariteye göre telefonun alınabilirliğine karar veriyorsanız vay halinize ^_^ Ürün çin malı ama samsungdan daha kaliteli. Tek sıkıntılı yanı kamera lensleri gerçekten kötü. Instagram vb. sık kullanıyorsanız almayın. Performans yönünden...
  • GLORYWebscript
    GLORYWebscript , 15 Saniyede RAMPAGE başlıklı konuya cevap yazdı.
    23 saniye oldu.
  • GLORYWebscript
    GLORYWebscript , Bilgisayar alacağım da sistem güzel mi? başlıklı konuya cevap yazdı.
    ilk attığın pc iyi sen onu al sana o yakışır
  • GLORYWebscript
    GLORYWebscript , Bilgisayar alacağım da sistem güzel mi? başlıklı konuya cevap yazdı.
    Aşağıda verdiğim bağlantıya girip kasa modelini değiştirirsen 2500-TL'ye geliyor. Üstte attığın i7 işlemci ilk çıkan i7'lerden. Çok eski. https://www.itopya.com/da-v35-amd-ryzen-5-1600-msi-rx570-armor-4gb-oc-8gb-ddr4-480gb-ssd-gaming-bilgisayar/
  • GLORYWebscript
    Mayın tarlasını 60 FPSte rahat çalıştırır. Çöpe atacak paranız varsa alın.
    • 1565458904268.png
  • GLORYWebscript
    Sana verilen kaynak işlemcinin tamamı değil, çekirdek sayısı. Bu sebeple önemli.
  • GLORYWebscript
    GLORYWebscript , Ekran Kartı Tavsiyesi başlıklı konuya cevap yazdı.
    Gigabyte tabii ki. 1 FPS fazla almak için 400 TL fazladan ödenmez. İkisi de aynı ekran kartı. Not: Videodaki farklı bir model sanırım ama anlatmak istediğim nokta hepsi birbirinin aynısı. 1 FPS, 2 FPS oynar ama işin aslı hepsi aynı.
  • GLORYWebscript
    GLORYWebscript , Resim Max Boyutu başlıklı konuya cevap yazdı.
    2MB bir fotoğraf için gayet yeterli bence. Bu siteyi kullanabilirsin TinyPNG – Compress PNG images while preserving transparency Not: JPG dosyalarını da sıkıştırabiliyor.