Goverman kullanıcısının son içeriği

1. Goverman

Builder || Emektar || Dost || Uzman || 1.5.X'den Beri Yaşam Tarzınız. \\

Hocam bende adam akıllı bir builder arıyorum bayadır namepax la bende çalışmıştım ilk sunucu açtığım zamanlar 2-3 sene olmuştur sanırım. :D Skype'dan ekliyorum seni beraber güzel eserler çıkartabiliriz diye düşünüyorum. :)
  2. Goverman

[HUB] Minemania - Survival/Towny için alımlar

Selam; Açmayı düşündüğün sunucu için başarılar. Sizlere yardım etmek isterim, rpg sunucusundan çok fazla anlamam fakat haritaya uygun bir şeyler yapabilirim. Ama minigame konusunda ben epey bi uğraşmıştım zamanında haritasıdır pluginidir baya araştırmada yapmışlığım vardır. Skype: govemre2...
  3. Goverman

Yabanci Rp serverine builder alimi vardir (yetenekli olanlar aliniyor)

Öncelikle merhaba. Ad-Soyad: Esat Göverçile yas: 16 Skype: govemre2 ne kadar deneyiminiz var: Daha önce 2 kere kendi sunucumu açmıştım. 1 sunucuda builderlik yaptım. Doğru düzgün bir build takımı varsa iyi işler çıkartabilirim. orjinal minecraftiniz varmi: Var gunde kaç saat...
  4. Goverman

Menü skripti (istek)

Dediğiniz mantıklı ama benim istediğim dönüşüm menüsü mesela. Menü açılınca içinde 10 tane item olucak. Her itemin altında fiyatları yazıcak, o itemlerden birini seçince artık fiyatı değil 'kullanılabilir' yazısı gözükücek.
  5. Goverman

Menü skripti (istek)

ChestCommands'ta 2 tane menü hazırlamak gerekiyor. 1. sinden permi satın alacaksınız 2.sinden kullanacaksınız. Bu yüzden böyle bir skript istiyorum daha pratik olduğu için :-)
  6. Goverman

Menü skripti (istek)

Herkese iyi forumlar... Sunucum için bir kaç özellik eklemek istiyorum. Mesela bir elmasa sağ tıkladığında bir menü açılsın. Menü açılınca içindeki zombi kafası üstünde bir fiyat yazsın örneğin: 'isim: Zombi kafası , Lore: 2000 para' Bu zombi kafasına tıklayınca bize gerekli permi versin. Daha...
  7. Goverman

Takım Skripti (İstek)

Aslında factions pluginini de kullanabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla (yanlışım varsa kusura bakmayın) '/team <oyuncu adı>' gibi komutları alias ile yaparsiniz mesela: '/takım oluştur (takım adı)' bu komutu ' /f create (klan adı)' bu komut yerine kullanabilirsiniz.
  8. Goverman

HG Spawnı Nasıl gidiyor ?

Teşekkürler ^_^
  9. Goverman

Teması Hypixelinkine benziyor evet .:D Daha yapacağım çok işler var. Mesela bir sunucu açacaksınız Harita kadar hikayede önemlidir benim için. Bu hikayeleri yansıtacak yapıtlar yapmaya çalışacağım bende.^_^ Doğru düzgün mimarlar bulabilirsem eminim ki çok büyük yapıtlarla birlikte çok güzel bir...
  10. Goverman

Yok canım :D
  11. Goverman

Zaman geçtikçe daha büyük yapıtlara adım atabilirim tabi doğru düzgün bir mimar takımı olursa .:D Daha önceden 2 kez sunucu açtım. Biraz aceleci olduğum için tutmadı maalesef. Yazın başında yeni bir sunucu açacağım aklımda değişik fikirler var .^_^ Yorumun için teşekkürler bu arada.
  12. Goverman

Herkese merhaba son zamanlarda harita yapma sevdası geldi bana :D. Şu sıralar lobi falan yapmaya çalışıyorum. Sunucum içinde bir lobi yapmıştım. Şimdi ise tek başıma yaptığım HG (Hunger Games) Spawnını sizlere göstereceğim. Biraz basit oldu ama dediğim gibi tek başıma yaptım ve 2-3 gün içinde...
  13. Goverman

(Konu factionsa taşınsın) UnityCraft factions Server (Alımlar ve vip çekilişi var)

Forumdakilerin dikkatine sunucumuz şuanlık sadece factionstur.Yetkili birisi lütfen bu konuyu factions kısmına taşısın teşekkürler.
  14. Goverman

(Konu factionsa taşınsın) UnityCraft factions Server (Alımlar ve vip çekilişi var)

Skypetan ekleyin şartları konuşalım sizinle.
  15. Goverman

Herkese merhaba! Bugün sizlere yeni açılan bir hub sunucu ile karşınızdayım. UnityCraft! Arkadaşlar Büyük Projeler ile Hazırlık İçerisindeyiz: IP: UnityCraft.minecraft.to SUNUCUMUZ 1.7.2-1.8.1 SÜRÜMÜNDEDİR - 2 Creative sunucusu...