Grenore kullanıcısının son içeriği

1. Grenore

Hestiria Geliştirici (JavaScript, GLSL) Alımı

Merhaba FORUMGAMER Topluluğu! Minecraft'a tutkuyla bağlı ve Java/GLSL geliştirme konusunda yetenekli misiniz? Heyecan verici ve etkileyici bir oyun deneyimi oluşturmaya adanmış dinamik bir ekibin parçası olmak ister misiniz? Öyleyse sizden haber almak istiyoruz! Hakkımızda: Hestiria, benzersiz...
  2. Grenore

* Hestiria * || 1.20.1 SAF MMORPG DENEYIMI || play.hestiria.com || *Aradığınız MMORPG'nin adresi!*

Sunucu şu an baştan yapılıyor, çok daha fazlasıyla ve dopdolu içeriklerle birlikte. 2024e doğru açılacak muhtemelen. Takipte kalmak için DISCORD sunucumuza katılmayı unutmayın.
  3. Grenore

* Hestiria * || 1.20.1 SAF MMORPG DENEYIMI || play.hestiria.com || *Aradığınız MMORPG'nin adresi!*

Forum sansürlediği için bağlantı olarak koyulamıyor, düzenlendi
  4. Grenore

Sunucumuzda büyü bulunduğu için özel texture packi kabul etmenizi önermekteyim.
  5. Grenore

Sunucumuz aktif, mmo severleri bekliyorum. Sunucu MMO - Survival karışıktır.
  6. Grenore

Konu sürekli olarak güncellenecektir. Eklenecekler: Oyun içi görseller ve yetkili kadrosunda değişiklikler olabilir. Not: Sunucumuz uluslararasıdır fakat türklere özel oyun içi chat ve görev türkçeleştirmeleri yapılmaktadır, ayrıca discord sunucumuzda da rol alarak türkçe kanallara...
  7. Grenore

HestiriMMO Alım

Reklamcı ya da sunucunun tanıtımını yapabilecek birini arıyoruz.
  8. Grenore

Hestiria ekip arkadaşlarını arıyor

Hestiria Türkiye'ye MMO deneyimi yaşatmak isteyen ve size eğlenceli vakit geçirtmeyi amaçlayan bir topluluk. ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ Sunucu ne hakkında?; Sunucumuz bir MMORPG sunucusudur. Sunucuda oyuncular rütbe ve para kazanıp çeşitli ustalıklar kazanıp...
  9. Grenore

Minecraft'ta Pokémon! Play.Pixelika.network

GYM Alımları tamamlanınca ödüllü turnuva yapılacaktır katılımlarınızı bekliyorum :)
  10. Grenore

Zhaidel#5605, Eklersen eğer orada konuşabiliriz
  11. Grenore

Sen modpaketi olan türk sunucusu mu gördün ki hayatında? Doğrusu 2-3 kişi için vermiyorum o kadar para
  12. Grenore

Sunucu Tekrar Aktif.
  13. Grenore

Yakında açılacak discordumuza gelmekle ilgilenenler discord üzerinden bana erişebilir. Kaneki_Ken#5605