Guena kullanıcısının son içeriği

1. Guena

yanlız sorunun saçmalığına hâla vakıf olamadım

yanlız sorunun saçmalığına hâla vakıf olamadım
  2. Guena

Hâla telefon kullanmıyorum, discord alayım.

Hâla telefon kullanmıyorum, discord alayım.
  3. Guena

Şükür etmek lazım koçla uyumluyum, platformu seçmek şimdi aklına gelmiş gibi görünüyor aceleci...

Şükür etmek lazım koçla uyumluyum, platformu seçmek şimdi aklına gelmiş gibi görünüyor aceleci biri için. Buyur seçimi de sana bırakayım, şu vakte kadar düşünüyor olduğunu var sayarak.
  4. Guena

Bunlara sabit kal demiyorum, bunlar üzerinden yönlendirme yapılır, o şekilde bir çözüm...

Bunlara sabit kal demiyorum, bunlar üzerinden yönlendirme yapılır, o şekilde bir çözüm bulunabilir. Başka bir demode cevabın var mı ?
  5. Guena

İnternete yazmayı denersen en azından face linkini görebilirdin, maile yazmayı da biliyorsun...

İnternete yazmayı denersen en azından face linkini görebilirdin, maile yazmayı da biliyorsun, henüz bahanesini göremediğim tek karakteristik kusur vefasızlıktır.
  6. Guena

Umduğun gibi olmaz, sunucu tozlanırsa elindekileri değerlendirmek için buradayım vefasız kardeşim.

Umduğun gibi olmaz, sunucu tozlanırsa elindekileri değerlendirmek için buradayım vefasız kardeşim.
  7. Guena

Chat için mmorpglerde olduğu gibi bölme ayarlamayı düşünüyordum bende. Sen nasıl global bir...

Chat için mmorpglerde olduğu gibi bölme ayarlamayı düşünüyordum bende. Sen nasıl global bir chat'i düzenli tutmayı düşünüyorsun ?
  8. Guena

Duyurusunu, reklamını yaparken EULA diye bağırmak için açılışta eulaya uydurman gerekiyor...

Duyurusunu, reklamını yaparken EULA diye bağırmak için açılışta eulaya uydurman gerekiyor. Haricen mini +18 oyunları, yada 2 blokluk satranç oyunları gibi ilgi çekici şeyler eklemeyi de düşünüyorum. Sunucunun kendi giderlerini karşılayabilecek kadar oyuncu bulabileceğini nerden biliyorsun ...
  9. Guena

Benim aklımda eula'ya uyan bir sunucu var, beraberinde 1 yıllık olarak kiralanmış bir sunucu...

Benim aklımda eula'ya uyan bir sunucu var, beraberinde 1 yıllık olarak kiralanmış bir sunucu. Anlık sorun masrafını karşılayıp karşılayamayacağı...
  10. Guena

Aklımda varia network oynadıktan sonra minecraft sunucusu kurmakta vardı, gel gör ki fikri...

Aklımda varia network oynadıktan sonra minecraft sunucusu kurmakta vardı, gel gör ki fikri kafana yapıştırman istediğin gibi ilerlemesine yardımcı olmuyor.
  11. Guena

Önümüzde ki ay bitmeden yayınlamış olacağım, Ecchi Labyrinth olarak, fakat merak etmek başka bir...

Önümüzde ki ay bitmeden yayınlamış olacağım, Ecchi Labyrinth olarak, fakat merak etmek başka bir şeyler yapmak başkadır. Ne zaman başladım ki ne zaman görmeyi umuyordun ? Henüz 1 hafta oldu, son 1 yıldır ilgim dahilinde daha öncesinde sadece fikirdi. Henüz uygulamaya 1 haftadır başlayan birinden...
  12. Guena

Gözlük kullandığını bilmiyordum. Şu an oyun geliştiriciliğiyle uğraşıyorum, steamdan habersiz...

Gözlük kullandığını bilmiyordum. Şu an oyun geliştiriciliğiyle uğraşıyorum, steamdan habersiz cahiller gibi itch.io da yayınlayacak kadar kötü durumda olmamamı da steama borçluyum.
  13. Guena

Hesabı hâla silmeye çalışıyorum. Hâl hatır Steam'da sorulur, tozlu forumlarda değil.

Hesabı hâla silmeye çalışıyorum. Hâl hatır Steam'da sorulur, tozlu forumlarda değil.
  14. Guena

kullanıcı adımı değiştirebiliyorum değil mi ?

kullanıcı adımı değiştirebiliyorum değil mi ?
  15. Guena

Ne için ?

Ne için ?