Hamza_Eser kullanıcısının son içeriği

1. Hamza_Eser

Mc.AtlasOyuncu.Com | İşte O Aradığın Normal Zorlukdaki SkyBlock | "zorda değil kolayda değil."

Merhaba Kendilerinden İzin Alınarak Yapılmıştır. Yorumunuz İçin Teşkkürler.
  2. Hamza_Eser

Yardım DDOS Korunma Yolu

Merhaba; DDOS dan korunma yöntemleri olarak neler yapılabilir ? Makineye Programlar Veya Daha faklı bi şeyler olarak neler yapabilirim. Hangi Programlar Ile Ddos u en azından bir nebze engellerim. Bütün oyunların makinası farklı bunngeninde makinası ayrı ve saldiriyi bünyenin bulunduğu...
  3. Hamza_Eser

Server İsim Önerisi. EnderOyuncu Network / CraftRise Network Gibi...

Merhaba, Sunucu Açmayı Planlıyorum Fakat İsim Konusunda Kararsız Kaldım Gibi. Bu İsimler *EserNetwork* Gibi Değilde *EnderOyuncu Network*/SonOyuncu Network/CraftRise Network Gibi İsimler Olmasını İstiyorum.Çünkü İp Adreslerini örnek veriyorum *play.enderoyuncu.com* gibi yapıcam. Önerilerinizi...
  4. Hamza_Eser

Yardım Sunucu 4 kişi olunca herkezi atıyor. Tek Olsanda Atıyor.

The server you were previously on went down, you have been connected to a fallback server oyunda bu yazıyor. atmadan 1 sn önce
  5. Hamza_Eser

Pluginler Mevcud Değildi. Ve yükledim. Gözlemliyorum Dönüş Sağlayacağım.
  6. Hamza_Eser

Arkadaşlar Çok Değeişik Bir Durum. Sunucu 4 Kişi Olunca Herkezi Atıyor Ama Bazen Atmıyor. Bazen 2 Kişiyken Atıyor. Bazan Bağlanığın Gibi. LOG KAYDI ; https://dosya.co/8gpdfrmj320i/latest.rar.html VİRUS TOTAL...
  7. Hamza_Eser

Yardım Sunucuda Ping (300) Mesajlar Geçikmeli Gidiyor.... Fakat Tps 20

Merhaba Sunucumda Tps 20 Fakat Ping 200 İle 300 Arasında Gidip Geliyor. ve Mesajlarda Geç Geliyor. Yardımcı Olurmusunuz. Tps 20 Fakat Ping Yüksek Almanya Lokasyon Sunucuya Geçiş Yaptıktan Sonra Ping Bu Kadar Yüksek Olmaya Başladı. Pingi Bi Nebzede Olsa Düşürmemde Bana Yardımcı Olun Lütfen...
  8. Hamza_Eser

Yardım Sunucuma BiR Anda Lag Giriyor. Herkezi Atıyor Ve Panelde Hata Veriyor ! [ JAVA BİLGİSİ OLANLARI ALALIM ]

Sunucum Keyubu nun Almanya Lokasyon i7 7700 - 5 gb ram Makinesi Dır. Aternos Değil. Crash Plugini Önerir misin ?
  9. Hamza_Eser

Sunucuma BiR Anda Lag Giriyor. Herkezi Atıyor Ve Panelde Hata Veriyor ! [ JAVA BİLGİSİ OLANLARI ALALIM ]

Merhaba Arkadaşlar, Sunucu 5 Kişiyken Bile Bir Anda Sunucuma Lag Giriyor Herkezi Atıyor. bir daha girince sunucuda adında kişi var zaten diyor. Sunucuyu Kapatıp Açmadan Bu Sorun Düzelmiyor. Lütfne Yardımcı Olunnn. Tps 20 iken bir anda kapanıyor. Paneldede Bu Hatayı Veriyor : Lütfen...
  10. Hamza_Eser

Yardım Sunucuma BiR Anda Lag Giriyor. Herkezi Atıyor Ve Panelde Hata Veriyor ! [ JAVA BİLGİSİ OLANLARI ALALIM ]

Merhaba Arkadaşlar, Sunucu 5 Kişiyken Bile Bir Anda Sunucuma Lag Giriyor Herkezi Atıyor. bir daha girince sunucuda adında kişi var zaten diyor. Sunucuyu Kapatıp Açmadan Bu Sorun Düzelmiyor. Lütfne Yardımcı Olunnn. Tps 20 iken bir anda kapanıyor. Paneldede Bu Hatayı Veriyor : 1579618955...