Hardal_exe kullanıcısının son içeriği

1. Hardal_exe

* [Play.CoesNetwork.Los.Tc] - * Ana Sürüm [1.12.2] - AirDrop & Özel Ekipman & Takımlar & 23 Şubatta Açıldı & Oyuncu Warpları & 25 Farklı Yetenek

Yukarıdaki arkadaş çokta kötü bir şey söylememiş eleştiriye açık olursanız biraz daha hızlı gelişeceğinize inanıyorum başarılar dilerim sunucunuza şimdi uğruyorum.
  2. Hardal_exe

[1.17] Mystery Universe | Expert Survival | Yapım Aşamasında

Gayet hoş ve oyuncularını düşünen bir ekip açılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.
  3. Hardal_exe

HuntTR / 1.8-1.6.0 / Yeni Tarz Faction Sunucusudur. / Yeni Özellikler Sizleri Bekliyor .

Sunucunun ' Yeni Tarz ' kısmına girmesi için piyasadan farklı bir şeyler sunmanız gerekiyor bence. Bir sürü alternatifi bulunan bir sunucu başarılar. Konu tasarımı 2/10. :uyu:
  4. Hardal_exe

[1.16.5] #2.SEZON +65 AKTİF> THUNDER TOWNY WARS > Derecelendirme Sistemi > Özel Patronlar > Envanter Petleri > Çanta > Antika > Tılsımlar

Gayet hoş ve yenilikçi bir sunucuya benziyor. Türkiyenin bu tarz yenilikçi sunuculara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Yorumumu discord sunucunuzda aldığım bilgiler doğrultusunda yaptım umarım tam çizginizde gidersiniz başarılar.
  5. Hardal_exe

Atakent Network - Yeni Sıfırlandı! - Survival'ın Adresi - 1.14.4 - Atakent.batihost.net

Hoş görünüyor girip bakacağım sonradan eleştirimi burayı cevaplayarak yaparım. Başarılar :tada:
  6. Hardal_exe

Zaten zor olsun onda sıkıntı yokta zorluğun zevkine varamadan diken üstünde olucaz sürekli o sıkıntı var
  7. Hardal_exe

Çok fazla diken üstünde tutucaktır bu bizi ve onu kontrol edeyim derken belkide serverdan zevk alamayacağız
  8. Hardal_exe

Akıl sağlığı mevzusu olmamış aga
  9. Hardal_exe

[1.16.4] ZOARON - Teknik Sistemli Hayatta Kalma! - Programlanabilir Androidler - Yetenekler - Rütbeler - Gelişmiş Depo - Zindanlar

Her şey çok güzelken x ray testi yaptım ve kusursuz çalıştı. Bir eleman daha 2 günlük oyuncuyken 25 spawnera nasıl sahip olduğunu anlamış oldum. Yetkililere bildirdiğimde ' x ray koruması çalışmasada biz sizi vanishte takip ediyoruz oyuncu sandığınız kişiler yetkili ' diyerek ortaya bir blöf...
  10. Hardal_exe

tojs.keyubu.com | REHBER ALIMI | Orta Seviye | Metin Taşı | Sihirli Su | Tarım | Spawner | Çok Farklı Bir Faction

Konu tasarımı ve mapler hoş duruyor başarılar mutlaka uğrayacağım <3
  11. Hardal_exe

[1.16.4] ZOARON - Teknik Sistemli Hayatta Kalma! - Programlanabilir Androidler - Yetenekler - Rütbeler - Gelişmiş Depo - Zindanlar

Sunucu cidden ilgimi çekti. Reklam ve pazarlama kısmını güzel düşünmüşsünüz sistemlerinizde sadece jetpack çok op geldi şimdi girip bakıyorum servera. Başarılarınızı dilerim böyle yenilikçi şeylerin her zaman arkasındayız.
  12. Hardal_exe

X

Çok abarttığını düşünüyorum biraz yağcılık gibi geldi. Piyasada oynanabilecek en iyi sunucu diyemezsin ama onlardan biri diyebilirsin belki. Bu işi emin ol buradan çok daha profesyonelce yapan insanlar var. Piyasayı çok bildiğini düşünmüyorum. Server için başarılar bu arada umarım iyi yerlere...