hasan3500 kullanıcısının son içeriği

1. H

Minecraft Sunucumu Devretmek İstiyorum

Merhaba tamamen kendime ait olan paketi map vb. hepsini kendi emeğim ile yapmış olduğum emek skyblock sunucusunu devretmek istiyorum,32 GB RAM Almanya Lokasyon, Sunucu vardır eğer yasal vb. değilse konuyu kaldırabilirim gerçekten bu sunucuyu devam ettirmek isteyen kişiler yazsın.Daha fazla bilgi...
  2. H

Mcxian Network - Emek Skyblock / İsTop 400 TL Ödül (Aylık) / Minyon Sistemi /Modern Sistemler/ 1.8x/1.16x

Sunucu Adresimiz: play.mcxian.tk
  3. H

Play.mcxian.com / Yenilikçi OPSkyblock / iddaa Sistemi / Her Hafta Futbol Turnuvası / Tek Amaç Eğlence ve Oyun

Sunucu İP = Play.mcxian.com Sunucu Versiyonu = 1.8x/1.12 Sunucu Slotu = X...
  4. H

Yardım Minecraft Sunucuya Ram Verme Hatası

Teşekkür ederim en sonunda çalıştırabildim. Konut kilitlenebilir.
  5. H

Yardım Minecraft Sunucuya Ram Verme Hatası

java -Xmx1024M -Xms1024M -Dfile.encoding=UTF-8 -jar server.jar nogui Kodu bu 1 GB iken çalışıyor ama rami arttırınca 4096 4096 yapınca başlat.bat dosyayı hemen açılıp kapanıyor sunucu başlatılmıyor. 64 Bit 8 GB Ram Var (VDS)
  6. H

İstek Dragon egg kırmak için skript

Çok teşekkür ederim birde özel bir item örnek sadece ismi egg kırıcı olan bir kazma ile kırılsa ? öyle yapılazmı yada sadece eggi kıracaklara özel bir yetki de olabilir.
  7. H

İstek Dragon egg kırmak için skript

Merhaba dragon egg kırmak için skyblock serverime skript kodu arıyorum. Bazı kodlara baktım olmuyor malesef her kırdığım bloğu dragon egg sanıp envanterime egg veriyor yardım edebilecek varmıdır ?