HasannnnTR kullanıcısının son içeriği

1. HasannnnTR

KONU TAŞINDI -----> PREMİUM PVP SERVER http://forum.minecraftturk.com/konu/mineshift-premium-pvp-ser

Sunucu gerçekten güzel bir sunucu.Gerçekten emek sunucusu ve gerçekten zevk veriyor. 3-5 stack lapis kasıp gelişebileceğiniz bir sunucu değil uzun vadede gelişebileceğiniz bir sunucu.Ben şu an oyundayım sizi de bekliyorum ^^
  2. HasannnnTR

OyuncuCraft 1.7.2 sürümündeyiz.

Sanmıyorum ünlü,tanınmış biri değilim ama :)
  3. HasannnnTR

OyuncuCraft 1.7.2 sürümündeyiz.

Bakın,suncuya daha HİÇ GİRMEDEN ban yememin sebebi nedir? Suncuya daha kayıt olmadan BANNED ??!
  4. HasannnnTR

EnderMC // Survival'a Hazır Mısın ? // 1.7.X // 1+1 Fırsatı ! //

O konuda haklısınız ancak serverimizin mapını tekrar değiştirip sunucumuzu tekrar açtık.Muhtemelen eskisi gibi tekrardan dolacaktır.
  5. HasannnnTR

Teşekkürler,ama bütün hileleri kapatınca da arada bir oyuncuları atacağını falan düşündüm pek sorun olmasın diye böyle yapmaya karar verdim.Sunucumuza sizi de bekliyoruz ayrıca okul nedeniyle giremediğim için admin arıyorum...Yeniden aktif!
  6. HasannnnTR

Yorumunuz için teşekkürler iyi oyunlar.Bu arada server bakımdan sonra formunu niyeyse kaybetti,sizi bekliyoruz :)Buyurun sizi bekliyoruz!
  7. HasannnnTR

Gereğini hallettim.İyi oyunlar dilerim.
  8. HasannnnTR

dediğim gibi haftalık bakım var en geç pazartesi açılır.Serverimiz açılmıtşrı herkesi bekliyoruz.Yeni mapımızla sizi bekliyoruz.!
  9. HasannnnTR

Hile olanlarla ilgileniyorum.Sorunlarınıza baktım değerlendirim.Ayrıca biraz oyuna giremeyeceğim iyi oyunlar...Serverimize yeni marketimizi ekledik görseller değiştirilecek.Kapasitemiz arttırılıyor,bütün sorunlar giderildi oyuncularla ilgilenildi...Serverimiz tam hızıyıla devam ediyor! Sizi de...
  10. HasannnnTR

Kimsede ışınlanma yetkisi yoktur ayrıca madende seni kesemezler diye bir kuralın oldugunu da sanmıyorum? Böyle sorunlar serverimizin sorunları değildir,serverimiz size uygun oyun imkanları sunar.
  11. HasannnnTR

Timberi ben de düşünüyorum,ama pvp konusuna gelirsek claimli alanlarda PvP kapanmayacak.Yorumunuz için teşekkürler.Güncel ; Claimli alanlarda PvP kapatıldı. Çoğu plugin daha doğru türkçeleştirildi.
  12. HasannnnTR

Timber Bug'u

Merhaba Forum Arkadaşlarım, Ben, serverime timber eklemek istiyorum ama en son eklediğimde spawndaki agaclari kesebiliyorlardı. O zamandan beri timber eklemek istemiyorum. Acaba bunun bir çözümü var mıdır ? Varsa cevap yazarsanız sevinirim. Saygılar, HasannnnTR