HeaDShotteR kullanıcısının son içeriği

1. HeaDShotteR

Çekiliş Bedava Minecraft Premium 2018

Herkese bol şans beyler bayanlar :)
  2. HeaDShotteR

- quAnCraft - OP SkyBlock'da Bir Devrim! - Youtuber Alımı - Düzenli Event -

Merhaba Arkadaşlar. Hiç Skyblock'ta çok zorlandığınız, para kasamadığınız, herkesin sizden üstün olduğunu düşündüğünüz oldu mu ? O zaman size quAnCraft'ı tanıtmaktan gurur duyarım! Bu server tamamen OP'tur. Kolay Skyblok sevenler için ideal bir server olma niteliğindedir. 10.000 levelde...
  3. HeaDShotteR

Hiçbir Servere Giremiyorum!

Eğer interneti komşularınızla felan paylaşıyorsanız onlar vpn vs. kullanıyor olabilir.
  4. HeaDShotteR

Minecraft için öneriler

Çok acaip düşüncelerim var Minecraft ile ilgili. Ancak Minecraft Microsoft'un eline geçtiğinden beri çok gereksiz güncellemeler geldi. Oyuna gelmesi gereken onlarca hayvan varken hiçbir işe yaramayan bir kutup ayısı gelmesi çok canımı sıkmıştı. Her neyse böyle modu da olan duvar boyama...
  5. HeaDShotteR

Minecraft Modlu Server Klasörünü Atabilecek Var mı ?

İstediğin sürümde forge indir. Boş bir klasör aç. Forge'yi kurarken İnstall Server seç. Boş klasörü hedef göster. Kurdur. Normal server açar gibi Server.Properties felan ayarla. Sonra Mods klasörüne forge indirdiğin sürümde modları at. Arkadaşlarınla oynayacaksan forge sürümünüz aynı olsun. Ve...
  6. HeaDShotteR

Minecraft'taki noobluklarınız?

Ben oyunu açmıştım ilk. Bir arkadaşımdan görmüştüm. Arkadaşım server felan açıyordu biraz kızıltaş bilgisi vardı. Survival oynuyorduk yada yapı kapışmaları felan yapıyorduk. Minecraft'ı yaklaşım 1 sene tek kişilik oynadım. Serverleri sonradan keşfettim.
  7. HeaDShotteR

co op map oynama

Yani nasıl birlikte oynamak? Server kurabilirsiniz ama ondan bahsetmiyorsanız biraz açabilir misiniz?
  8. HeaDShotteR

Scoreboard komutları

Merhaba Arkadaşlar. Ben Minecraft'ı uzun zamandır oynamıyorum. Bu yüzden bazı şeyleri bilmiyorum. Şimdi ben bir skor tahtası oluşturmak istedim ancak herhangi bir komutu yazdığımda (scoreboard komutları) "Geçersiz Objektif Kriteri : *****" Şeklinde bir hata mesajı alıyorum. Objektif kriteri...
  9. HeaDShotteR

Minecraft Komut Bloğu Yazıları

@Uchiha_Madara Denedim kardeş oldu istediğim saol.
  10. HeaDShotteR

@Uchiha_Madara Teşekkürler kardeş @DenizCan_ Kardeş ben doğru düzgün bir soru sordum. Birincisi biraz saygılı ol LAN ne demek, ikincisi benim Türkçemde be bozukluk var?
  11. HeaDShotteR

Merhaba arkadaşlar bana yardım eder misiniz? Komut bloğunun yazılarını nasıl kaldırabilirim? Mesela komut bloğuna (Pro kullanmıyorum nickim HeaDShotteR) /testfor @p[r=2] yazdığımda yanında gelince "[@: HeaDShotteR bulundu.]" Yazıyor konuşma yerinde. Bunu nasıl kaldırabilirim?