Heasen kullanıcısının son içeriği

1. H

:> NOVASCRIPT | V1.2 | TASARIM İYİLEŞTİRİLDİ! | PİYASADAKİ EN UCUZ SCRİPT | DEMO EKLENDİ <:

Discorddan seninle görüşmek istiyorum bana dm atabilirsin: Polluxx#3150
  2. H

:> NOVASCRIPT | V1.2 | TASARIM İYİLEŞTİRİLDİ! | PİYASADAKİ EN UCUZ SCRİPT | DEMO EKLENDİ <:

Dostum seninle discorddan görüşmem mümkünmü?
  3. H

Güzel ve başarılı bir script. Ayrıca 35 Lira olması da cabası :). Fakat hoşuma gitmeyen kısımlarıda var. Yazı sitili comic font yerine daha düz bir yazı olabilir. Ve beyaz yerler (Kategori çubuğu duyuru yeri falan) tüm siteyi kaplamış, insanı daraltıyor biraz daha küçültülebilir. Ama bu fiyata...
  4. H

Play.ShogunCraft.Com | Yarı OP Faction | Kutular | Bosslar | Rütbeler | /Level | Kredi Sistemi | Kömür Sistemi | Her Cuma VIP Çekilişi | 4.YIL |

Gerçekten emek verilmiş bir sunucu. Hazır paket kullanan sunuculara nazaran bu sunucuyu tercih ederim. Gerek sistemler olsun (kredi level boss) gerek yetkililer çok ilgililer. Zaten shogunu bilen bilir 4 yıllık bir efsane. Umarım daha iyi yerlere gelirsiniz. Ayrıca konu tasarımıda çok iyi olmuş...