Hgumusboga kullanıcısının son içeriği

1. H

Geri Döndüm Millet:)) tamam o kadar da önemli biri değilim ama :D :D

Geri Döndüm Millet:)) tamam o kadar da önemli biri değilim ama :D :D
  2. H

selam kardeşim :) birlikte oynayalımmı minecraftı ? server falanda kurabiliriz bana ulaş lütfen...

selam kardeşim :) birlikte oynayalımmı minecraftı ? server falanda kurabiliriz bana ulaş lütfen skype:bblackjack08
  3. H

selam kardeşim :) birlikte oynayalımmı minecraftı ? server falanda kurabiliriz bana ulaş lütfen...

selam kardeşim :) birlikte oynayalımmı minecraftı ? server falanda kurabiliriz bana ulaş lütfen skype:bblackjack08
  4. H

5. H

6. H

tabikide

tabikide
  7. H

Minecraft için video çektim. Yorumlarınızı alayım. :)

başarılı :) emeğine sağlık
  8. H

Neden kimse bana yardim etmio?

evet oynanır kullanıcı adı ve şifre yazan yeri boş bırak logine tıkla sonra login failed diye bir yazı çıkar onun yanında try again ve play offline vardır play offline a bas hop :D
  9. H

ALLAHINNI SEVEN NOLUR BİR YARDIM :((

sen en iyisi beni ekle sana anlatayım skype:bblackjack08
  10. H

Oğlum Bak Git! Minecraft Versiyon

emeğinize sağlık
  11. H

buyrunuz

buyrunuz
  12. H

gel hadi :D

gel hadi :D