hidenetworkculller kullanıcısının son içeriği

1. H

VikingCraft | MOD & BUİLDER | Alımlar Başladı

Herkeze Selamlar. VikingCraft Serveri Üzerinden MOD & BUİLDER Alımlarımız Başlamıştır Şartlar ; BUİLDER +14 SAGLAM BUİLD LAZIM WG TARZI KOMUTLARI BİLMESİ LAZIM MİKROFON LAZIM DİSCORD LAZIM MODETATÖR +14 OYUNCULARLA İLGİ YETENEĞİ ANA VE YARDIMCI KOMUTLAR...
  2. H

VikingCraft | Alımlar Başlamıştır | Sağlam Ekip Lazım | MOD - BUİLDER LAZIM

Herkeze Selamlar. VikingCraft Serveri Üzerinden MOD & BUİLDER Alımlarımız Başlamıştır Şartlar ; BUİLDER +14
  3. H

Silinsin

İsim: Şükrü Yaş: 14 Discord: Pxtiox#6377
  4. H

Builder Admin Moderator Rehber Alımları Aktif CraftEni

Builder Alım Formu: Yaşınız: 15 İsminiz: Yiğit Nickiniz: BaySincap Build Resim: Eğer Zaten Örnek Build Yapmamı İsterseniz Fotoya Gerek Kalmıyacak :)
  5. H

Profesyonel Bir Aternos Server? Tam Aradığın Yerdesin!

Adınız: Şükrü. Soyadınız: (Vermek İstemiyorum). Yaşınız: 14. Oyun İçi İsminiz: BaySincap. Kaç Yıldır Minecraft oynuyorsunuz: 5. Nerelerde Yetkiliydiniz Veya Yetkilisiniz: 50 Den Fazla Batihost Serverinde Builderlik Yapmış Canlıyım. Kendinizi Yetkili Olmaya Hazır Hissediyormusunuz: 50-60 Sw De...
  6. H

Op Faction İçin Alım Var Bide Acil Oyun İcinden Pluginle Ugrascak Kisiler Lazım Her Turlu Alım Var

Ad:* Yiğit Soyad:* belirtmek istemiyorum Yaş:* 13 Oyundaki Ad:* HzEmre Komut Bilginiz:** Builderlik İçin İyi İstediğiniz Yetki:* Builderlik Neden Biz:* Serverinizde Güzel İş Çıkaracağımı Düşünüyorum Discord:* [ ๖ۣۜZowi`e༻ シ ]#9113 Neden Siz:* Builderlikte 4 yıl tecrübem olduğu için Build...