HynnerHart kullanıcısının son içeriği

1. H

[★]McAutopia[★]Muhteşem RPG Factions Deneyimi[★]Whitelist Yok[★]Alım Var[★]Ne Bekliyosun[★]

Öncellikle, Bir RPG serverinde asla ama asla /warp komutu olmaz.
  2. H

Youtube background lazım.

Ohh, Kusura bakma görmedim. Ve şu an müsait değilim, müsait olduğum zaman en kısa sürede halledeceğim.
  3. H

Nedir Abicim Bunlar!!

End' de görmüşsündür, Ejderha' ya can kazandırıyor, kırılıncada patlıyor. O bloğun ismini bilen yok diye biliyorum
  4. H

Buyur: Dediğim gibi böyle işlerde beni ara
  5. H

Buyur: Istediğin zaman söyle böyle konularda yardımcı olurum.
  6. H

Son Yapıtım Ben Yaptım Siz Tasarlayın

bende Görmedim...
  7. H

MineCraft Adventure Map (2 Stage - Easy)

Öncellikle Merhaba, Bugün sizlerle ekibim "WeAreOnly" ile yaptığım mapi sunacağım, tabi 2 Aşamalı bir map, eğer çok beğeni gelirse mapi uzatacağım ve ekibe 2-3 kişi daha alacağım... Indirme Linki: http://rapidshare.com/files/1833841595/Adventure-x4-WeAreOnly.rar
  8. H

Türkçe Plugin Paketi [başlanmıştır].

Temel MineCraft 1.4.6 Faction Server Pluginleri Türkçe' leştirebilirmisin. Şimdiden Teşekkürler
  9. H

[istek] Worldedit Ve Worldguard [1.4.6]

Mümkünse Nasıl Yükleyeceğimide yazsın, genellikle indirdiklerim Java ile ilgili bir hata veriyor, Silme dışında hiçbiri yapılmıyor...
  10. H

Gir bir şey Sorcam

Linkin Park - Numb
  11. H

Hummerhart - Minecraft Komedi (faillerde Var)

Geçen Yaptığım videoyu kimse görmeden kaldırılmıştı... :mad: bende Tekrar yayınlayim dedim, ve Fail Videosuda içinde olarak........ Komedi Failler...
  12. H

Laptopa Format Atıım Wireless Çalışmıyor Yardım !!!!

Laptop' un yanında bir program CD' si vermeleri lazım onu kur...
  13. H

Merhaba Arakdaslar +18 Olmak Kaydıyla Her Oyun Modu Icın Arkadaslar Arıyorum

Yenti, Sana katılıyorum. Yani diyecek bir şey bulamadım
  14. H

Biraz Da Gülelim

Arkadaşlarımla yaptığım Acemi bir Video, Umarım Beğenirsiniz