Hyphelix kullanıcısının son içeriği

1. Hyphelix

Silinebilir .

İnsanların discord sunucusuna küfürlü botlar atıp ahahha iyi oldu daha fazla atın" gibi söylemlerde bulunan bir çocuk abilerine ablalarına insanlık dersi vermemeli
  2. Hyphelix

Silinebilir .

Bungeecord makinesi bile olmaz kardeşim tekrardan diyorum sunucu açmamış kişiler bizim durumumuzdan anlamaz anlayamazlar çünkü sunucuları hiç saldırı yiyip veya bot yiyip oyuncu kaybetmemiş işlemci den sıkıntı çeken insancıklar değil bu yüzden anlayamıyorsunuz zaten IQ nuz yerinde fakat bizim...
  3. Hyphelix

Silinebilir .

evet savunan kişi de GHS nin adamı çıktı komik ve gülünç durum ya cidden KJBSDFKJSDF vallahi şaka gibi bir firma diyorum abi ben bunlardan kim sunucu alır sunucuda Bungeecord makinesi bile olmaz 3 tane bot girse makine yamulacak Allahını bulacak makine bende müşterisi fln sandım sdkjfbsdkjfbsdkjf
  4. Hyphelix

Silinebilir .

bilader sunucu sahibi hiç olmadıysan sen sunucu açmaktan sunucu işletmekten ne anlarsın hiç +100 üstü çeken sunucun olmamış işlemci +50 den sonra işlemci sapıtır ben anlatamıyorum sanırsam derdimi hiç sunucu açmamış insan bize Minecraft sunucu işlemci dersi veriyor hale bak sen git sunucu aç...
  5. Hyphelix

Silinebilir .

Agalar bence gidip şu sitenizi koruyun ya ilk önce veya yeni kurallar girin çünkü normal insanları da banlıyor yani böyle koruma olacaksa olmaz olsunn firma sahibinin ahlakı yerlerde sürünüyor birileri de GHS ye paspas çekiyor gel aga gel çekme paspas ben sana alırım istediğin işlemci den sunucu...
  6. Hyphelix

Silinebilir .

Emeğe sayıgısı olmayan insancıklar sizlere cevap vermiyoruz artık anlayınnn kesin sesinizi oturun Bungeecord sunucusu bile olmayacak onlar sunucularınızı satmaya devam edin birde berbat korumanız ile :D
  7. Hyphelix

Silinebilir .

İşte bir hosting sahibinin terbiyesini ve seviyesini düşürmeden verebileceği en iyi cevaplardan birisini verdin diğerleri gibi kimseyi IQ su ve yaşı ile eleştirmeden kendi yaptığı şeyler ile konuyu kapattın tebrik ediyorum bu piyasaya katacağın çok şey olduğuna inanıyorum @GHS umarım birisi ile...
  8. Hyphelix

Silinebilir .

Vay kardeşim 2 dakika önce kayıt olmuşsun foruma hoş geldin seni aramızda GHS yi savunurken görmek güzel
  9. Hyphelix

Silinebilir .

Sanırsam birde diğer firmaların açıklarından yararlanmayı seven tiplerdensiniz şimdi sizi hiç sevmemeye başladım karakteriniz cidden tamamen ortaya çıktı 2 yüzlü olduğunuzu güzel herkes de şahit oldu ne güzel
  10. Hyphelix

Silinebilir .

Anlatamıyorum ki herife anlamak istemiyor diyorum ki sene oldu 2021 Minecraft tamamen değişti 1.17 çıktı adam halen burada tekli işlemci gücü 2k bile olmayan işlemciyi savunuyor bize
  11. Hyphelix

Silinebilir .

Valla ben anlatamıyorum sanırsam halen bana Sunucu vadisinden bahsediyorlar diyorum ki Hostlayıcı daydık halen kendi halinizde konuşuyorsunuz kendi halinizde cidden acıdım bir firma sahibinin bu kadar rezil laflar kullanmasına karakterinizi direkt burada herkesin önüne serdiniz çok teşekkür...
  12. Hyphelix

Silinebilir .

Valla hocam bu mesajı görmeden önce dm den size bilidirim gönderdim orada da belirtiğim gibi benim bizim +150 çeken bir sunucumuz vardı ana makinemizden memnunduk fakat saldırı alıyorduk bizde dedik ki test edelim mi sizde olur tabi test edin dediniz bizde ettik sizin yüzünüze de başarılı bir...
  13. Hyphelix

Silinebilir .

Konuyla GHS nin ne iligisi var: gördüm sadece aklımdan geçenleri zikretmek istedim seni görünce hatırladım :) 14 yaşındaki Anıl diyorsun ama TC yi çekip atabilirim istersen dc den arkadaşlık isteği at 23 yaşımdayım vede evli bir insanım YouTube kanalımı takip ediyorsan göre bilirisin vlog...
  14. Hyphelix

Silinebilir .

Olayla Eftelya hanımın ne alakası var anlamadım bana kalırsa sizin bize karşı bir kuyruk açınız var 3 kişi de de aynı hata var vede ByNeels ve Eftelya ayrı kişiler benimle bir alakaları yok yukarıda da yazdığım gibi her hangi bir sorun olursa mikrotikle alakalı sıfırdan kodlarız yani 4 dk önceki...
  15. Hyphelix

Silinebilir .

Yani eğer ki İP adresim yasaklanıyorsa demek ki siteye bir saldırı gelmiş üzüldüm adınıza beni neden yasaklıyor birde onu anlayamadım ben normal olarak evimden siteye bağlanmaya çalışan bir insanım bungeecord sunucusu bile olmayacak işlemcilerinizi kaça satıyorsunuz merak ettim buda sanırsam...