Hyzama kullanıcısının son içeriği

1. Hyzama

RavenNETWORK Sunucumuz Yetkililerini Arıyor | Ayrıntılar içeride

Bundan 1 2 hafta önce 30gb hub sunucu kurduk ve yetkililerimizin bazıları çalışmadığından veya olmadığından sunucumuzu düzgün bir şekilde yönetemiyoruz reklamları her zaman yapamıyoruz işimiz oluyor 3 kurucu olsak bile işlerimiz zorlaşıyor o yüzden alım yapmaya karar verdik tek yapmanız gerek...
  2. Hyzama

RavenNETWORK aOneBlock Plugin Paketi V2 Sürümü Yayında! | Gelişmiş Sistemler!! | /leveller Komutu Eklendi AAC!

RavenNETWORK aOneBlock Plugin Paketini V2 sürümüne taşıdım V1 sürümündeki pluginleri kaldırarak V2'ye özel yeni bir paket oluşturdum V1'de çalışmayın pluginler V2 sürümünde artık çalışıyor aşşağıdakili görüntüler sadece sunucunun bir parçası paketi indirdikten sonra Olay başlıyor fakat sadece...
  3. Hyzama

RavenNETWORK aOneBlock Plugin Paketi | Tamamen Ücretsiz! |

Tam 3 gün boyunca uğraşarak böyle bir paket yaptım biliyorum şöyle yorumlar gelicek işte alıntı şöyle böyle fakat hepsini tek tek kendim ekledim sunucuya pluginleri tek tek araştırarak yaptım ve şunuda söyleyim zamanım olmadığı için sunucudan ss alamadım paketi bitirir bitirmez şimdi sizlere...
  4. Hyzama

Yardım Skript Çalışmıyor

Sunucum 1.15.2 ve skript kurduğumda plugins yazdığımda kırmızı olarak gösteriyor /sk - /sk reload gibi komutlar girdiğimde'de hata veriyor 1.15.2 skript bulamadım internette lütfen atarmısınız plugin paketi kuruyorum ve çok lazım
  5. Hyzama

İstek Whitelist Skripti

Merhabalar bundan önce sanırsam oyuncunun 2 3 saniye donmasını sağlayacak bir skript istemiştim o sağolun çok iyi çalıştı şimdi whitelist için bir skript gerekiyor spigot.yml'den düzenliyorum ama istediğim gibi olmuyor veya ben başaramıyorum. Sizden istediğim şu ss'deki gibi bir skript yapmanız...
  6. Hyzama

MineOS - v3 Çok Yakında Sizlerle.

Paralı mı olucak eğerki paralı olucaksa kaç tl? inş beleş olur xd MyCraft sıktı zaten bozuk siteleri var sizden güzel bir şey bekliyoruz şöyle bedava olan XD
  7. Hyzama

RavenNetwork 1.8.8 Hard Survival Deneyimi Yaşamaya Ne Dersiniz Gelişmiş Sistemlerle Kanlı Ay!

:onay: RAVEN NETWORK :onay: Serverimiz ilk OpSkyBlock ardından Hard Survival olarak değişmiştir ve şu anda sunucu aktiftir giriş yapabilir ve oynayabilirsiniz haftaya yetkili alımı yapılacaktır sunucumuza gelip /discord yazarak discord sunucumuza katılınız oradan başvurular alınacaktır haftaya...
  8. Hyzama

Yardım Yaratıklar Ve Hayvanlar Doğmuyor Yardım

Cevap Gelene Kadar Sorunu Çözdüm Konu Kilit :l
  9. Hyzama

RavenNETWORK sunucumuza alım vardır içeriye gel.

Herkese Merhabalar İlk Olarak Kendimi Tanıtayım Ardından Yetkili Alımlarına geçeceğiz. Benim Adım Burak Ve Bu Sunucuyu 1 ay öncesinde açtım fakat uzun bir süre kapalı kaldığından dolayı unutuldu şimdi tekrar açtım Ve tekrardan sunucumda aktifliği sağlamaya çalışıyorum. Minecraft Sunucumuzda...
  10. Hyzama

Yardım Yaratıklar Ve Hayvanlar Doğmuyor Yardım

Minecraft sunucumda yaratıklar ve moblar doğmuyor Denediklerim doMobSpawning true'yi denedim olmadı Difficulty'i değiştirdim Olmadı Server.propertires'de Spawn Monsters Açık Spawn Mobs'da Açık Kısaca Herşeyi Denedim Bir Tek Sunucumda Boss doğabiliyo o'da skeleton Multiverse Core'de /mv modify...