IAugustin kullanıcısının son içeriği

1. IAugustin

[★]SamaiaCraft [★] 1.6.4 Server[★]0 Lag[★]Daha ne bekliyorsun?

Beyler sw de her şey adaletlidir . Yarı zor yarı kolay . IP:91.121.62.31:3034 Adminler ilgili Builder Alımı var. Daha ne bekliyorsun. Senide BEkleriz. İçerikler: Warplar çok olmasada eğlence boldur. Yerinde ve zamanında event yapılmaktadır. Resime gerek duymadım buyrun siz görün :)
  2. IAugustin

ip adresı:88.254.108.110 gelın 15 kısıde event var

Serveri açsanız anlardık :)
  3. IAugustin

Alım Arayan İçeri

Bu Mallarla Uğraşmaya Değmez uğraşma Reyiz :D
  4. IAugustin

[★]HolyCraft[★]7/24 Faction PVP[★][★]PvP Keyfi[★]5.135.246.173

Beyler Sakın Gitmeyin Adminler Boş Yere Banlayıp Sizi Dinlemiyor.
  5. IAugustin

Bf Chicken Gamers Efsane Mod Pack.rar

Kardeş bak moda falana filana yorumum yok ama keşke bunu media fire la falan paylaşsaydın :/ Genelde dosya tc de dosyalar 15 günde siliniyor :(
  6. IAugustin

Mod Paketi Toplanır // 1.5.2

Kardeş allahını seviyosan bir beni dinle istediğim modlar şunlar: NEI Industrel Craft ve yardımcı modları mesela işte makineleri çalıştırmak için kablo falan filan şeyler herhalde advanced mechine di ... Ve işte ne varsa Build Craft advenced mechine anladın sen :D Petrol modu Başka tür madenler...
  7. IAugustin

PrumenCraft Reklamcı ve Rehber Alımları

Ben Olurum Kardeş RehberSen Beni Skype Ekle Konuşalım :) berkanayd <---- Skype ismim :)
  8. IAugustin

Mechanic Craft Açildi İp Ve Resimler Açiklamada !!!

Yetkili Alımı Yok Ve Server Hacklenmiştir. Sakın Girmeyin Adminler Kafayı Yedi!!!!
  9. IAugustin

Konu Yeri Neresi Olamlı?
  10. IAugustin

Mechanic Craft Hosgeldiniz...... Öncelikle bu server'de 50'ye yakin warp bulunmakta ve birbirinde farklı oyuncularla dolu ! Herkes Neşeyle Yaşıyor. Ve Para Bulmak hiç zor değil ! Başlangıçta Büyük İhtimal 100 K Paranız Oluyor!!! Not : Normalde Bütün warpları Koymak isterdim fakat En fazla Bu...
  11. IAugustin

Kutsal Michael Nerede Adv. Map

Nasıl bi yere yapabilirim? the5Kenan
  12. IAugustin

Teşekkür Ederim :)
  13. IAugustin

Sizin görüşünüz ne diyebilirm ki :)