iBerkeBey kullanıcısının son içeriği

1. iBerkeBey

Yardım player's balance hata veriyor.

sorunun olduğun bölümü attım sadece
  2. iBerkeBey

Skripti tam olarak atmamıştım sadece hata olan bölümü atmıştım. tamamı burda options: p: &6&lPIYANGO &7> &e pnum: 1 perm: piyango.admin permmes: &cMalesef Bu Komuta Erişimin Yasak! sans: 10 command /pdenet [<text>]: permission: {@perm} permission message...
  3. iBerkeBey

command /pbiletal: trigger: if {durum::piyango} is "&aAcık": if {piyango::bilet} is bigger than or equal to 10: send "{@p} &cMalesef Daha Bilet Kalmadı." stop else: if player's balance is bigger than or equal to...
  4. iBerkeBey

Dediklerini Yükledim Sürümleri de Uygun fakat hala aynı.
  5. iBerkeBey

bende bir addon gerektiğini düşünüyorum acaba hangisi :thinking:
  6. iBerkeBey

Dediğinizi Denedim fakat yine bir sorun var, ben bunların üstteki soruından kaynaklandığını düşünüyorum yani bence üstteki sorun çözülür ise alttaki de çözüme kavuşacaktır teşekkürler.
  7. iBerkeBey

Arkadaşlar selam, yaptığım skriptte şu hatayı aldım (fotoğraf koydum). internetten bakıyorum kelime hatasımı var yok çözümünü söylerseniz çok memnun olurum.
  8. iBerkeBey

Yardım Loop

kankam yardımların için sağol yok ona gerek yok teşekürler.
  9. iBerkeBey

Yardım Loop

istediğim şeyi bir loopa göre ayarlayamaz mıyız yani ?
  10. iBerkeBey

Yardım Loop

aynen öyle
  11. iBerkeBey

Yardım Loop

Yapmak İstediğim zaten her bileti sadece bir kişinin alabilmesi ve her saniye değil örneğin bir npcye tıklayınca alabilinecek bir kağıt skriptimin devamını atmadım devamında ise şans işiyle herhangi bir oyuncunun kağıdı seçilecek ve o kişi hediye kazanıcak gibi ve almak istediğim bölüm şu...
  12. iBerkeBey

Serverda durdukca fly kazan

Bunu Editleyip Kullanabileceğini Umuyorum. command /flysure [<text>]: permission: op trigger: set {flysure.%arg-1%} to true wait 30 minutes set %arg-1% fly mode to true if {flysure.%arg-1%} is true: set %arg-1% fly mode to true...
  13. iBerkeBey

Yardım Loop

Arkadaşlar merhabalar, skriptlerde çok iyi değilim sizden bir ricam var alttaki veridğim kodu nasıl looplaya bilirim veya looplayabilir miyim bir yardımcı olabilirseniz çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim. command /pbiletal: trigger: chance of {@sans}%: if...
  14. iBerkeBey

Yardım PixelVip ile alakalı

Arkadaşlar Sunucumda PixelVip Kullanıyorum ve bi sorun yaşıyorum vip oyuncuyu 20 saniyede bir çaylağa atıp geri vipe atıyor bunu iptal edebilirmiymi acil yardım edecek arkadaşlara teşekkür ederim.