ibrahimenesduran kullanıcısının son içeriği

1. ibrahimenesduran

Bedava Yoghurt Bot | Discord Müzik Botu | Geliştirme Aşamasında 0.0.1

Merhaba forum gamer ailesi Bugün sizlere kodlamaya başladığım discord botunun dosyalarını paylaşmaya karar verdim. Daha bir sürü eksiği var ama zaman içinde en iyi botlardan biri olacağını düşünüyorum. Tamamiyle açık kaynaklı şekilde yazacağım. Bu sayede sizlerde kodun işleyişini...
  2. ibrahimenesduran

Minecraft Sunucusu Açacağım Fikirlerinize Açığım

Evet konsept sunucular nedense Türkiye de istediğimiz kapasiteye ulaşamıyor. Bu konuda haklısınız. Discord botu yazma fikri de aklımda. Amacım çoğunlukla para değil açıkcası. Ek gelir kaynaklarına sahibim. 3 arkadaş bu planın içindeyiz. Kendi yeteneklerimizi ortaya çıkarmak biraz da amacımız. En...
  3. ibrahimenesduran

Komik duruyor evet haklısın. Ama üniversite de minecraft üzerinden başka planlarım da var. Emperyalist devletler tarzı diyeyim. Amaç biraz pazar kitlesi oluşturmak. Sunucu açmak da en kolay yolu olacak.
  4. ibrahimenesduran

Merhaba saygıdeğer Gamer.Com.Tr üyeleri; Öncelikle sizlere kısaca kendimi tanıtayım. 18 yaşındayım. 2 hafta sonra üniversite sınavına gireceğim. İnşallah iyi bir derece yapabilirsem üniversitedeyken yapmak istediğim bir hayali gerçekleştireceğim. Yani kaliteli bir sunucu açmayı planlıyorum...