İkleriLovAnim kullanıcısının son içeriği

1. İkleriLovAnim

[Bakım-Güncel] GreenRPG - |> Çete,Belediye,Polis,Mafya <| TR Konseptine Uygun RP V2.2 Bitiş Tarihi : 19.10.2018

konu düzeninden anlaşılacağı üzere baya iyi bir sunucu BAŞARILAR!
  2. İkleriLovAnim

İstek Güzel paket yapan biri arıyorum!

Arkadaşlar uygun fiyata hatasız bugsuz 15 rütbeli 5 vipli hiç kullanılmamış güzel sistem bulunduran opfaction paketi istiyorum yapabilirseniz parasını verir alırım (max 30 TL verebilirim)
  3. İkleriLovAnim

Beyler uygun fiyata paket arıyorum!

Arkadaşlar uygun fiyata hatasız bugsuz 15 rütbeli 5 vipli hiç kullanılmamış güzel sistem bulunduran opfaction paketi istiyorum yapabilirseniz parasını verir alırım (max 30 TL verebilirim)
  4. İkleriLovAnim

KONU KİLİT

Çok Teşekkür ederim kardeşim Allah razı olsun yaptım :)
  5. İkleriLovAnim

KONU KİLİT

Teşekkür ederim kardeşim skype'n varsa ekleyebilirim seni oradan konuşuruz
  6. İkleriLovAnim

KONU KİLİT

https://pastebin.com/zzhdzz1c ŞİMDİDEN YARDIM EDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM...
  7. İkleriLovAnim

BEYLER SUNUCU AÇTIM HER ŞEY TAMAM AMA GROUPMANAGER HATA VERİYOR GÜNCELLEDİM DE OLMADI LÜTFEN YARDIM EDİN

https://pastebin.com/zzhdzz1c ŞİMDİDEN YARDIM EDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM...
  8. İkleriLovAnim

SUNUCUMA PLUGİNER LAZIM (DAHA NORMAL HOST'A GEÇMEDİK)

BEYLER SUNUCUMA PLUGİNER ALACAĞIM LÜTFEN BİLGİLİ OLANLAR GELSİN ÇÜNKÜ SUNUCU DA DENEYECEĞİM BİLGİNİZİ.
  9. İkleriLovAnim

SUNUCUMUZ GEÇİCİ BİR SÜRE KAPATILMIŞTIR YAKINDA TEKRARDAN SİZİNLE BULUŞMAK ÜZERE GÖRÜŞÜRÜZ... (YENİ PAKET - HATASIZ - BUGLAR GİDERİLMİŞ VE BİR ÇOK ÖZE

SUNUCUMUZ GEÇİCİ BİR SÜRE KAPATILMIŞTIR YAKINDA TEKRARDAN SİZİNLE BULUŞMAK ÜZERE GÖRÜŞÜRÜZ... (YENİ PAKET - HATASIZ - BUGLAR GİDERİLMİŞ VE BİR ÇOK ÖZELLİKLE GERİ DÖNECEĞİZ!)
  10. İkleriLovAnim

SUNUCUMUZ GEÇİCİ BİR SÜRE KAPATILMIŞTIR YAKINDA TEKRARDAN SİZİNLE BULUŞMAK ÜZERE GÖRÜŞÜRÜZ... (YENİ PAKET - HATASIZ - BUGLAR GİDERİLMİŞ VE BİR ÇOK ÖZE

Konu düzenini elimden geldiğince güzel tutmaya çalıştım. Teşekkür ederim... 1527872741 GÜNCEL 1527940213 GÜNCEL 1527940241 GÜNCEL 1527940282 GÜNCEL++ 1528065186 Sunucu Aktif!