ILieWorldI kullanıcısının son içeriği

1. ILieWorldI

CraftNetwork Profesyonel Grafiker Alımları [Faction]

Kardeşim ben yardımcı olabilirim skype eklersen furkanyolageldi suanki profil fotom ve konularıma bakabilirsin. Resimleri skype tan yollarım
  2. ILieWorldI

Selamlar, Ben Canix

Hoş geldin kardeşim.
  3. ILieWorldI

Logo - CT

İlk hali gayet güzel :)
  4. ILieWorldI

Farklı Bir Konsepte Sahip ve Uzun Soluklu Bir Sunucu İçin Pluginer Alımı (Rpg Tadında)

Böyle bir hedefin varsa buralarda pluginer zor bulursun bence ama başarılar dilerim.
  5. ILieWorldI

Lys Sınavına Girenleri Böyle Alalım

Teşekkürler :) Ygs/Lys matematik gayet zorlayıcıydı fakat edebiyat cumhuriyet dönemi zor sorulara hazırken 4-5 soru edebiyat diyemeyeceğim daha çok din felsefesine giren soru vardı şaşırdım. Edebiyat gayet kolaydı.
  6. ILieWorldI

Lys Sınavına Girenleri Böyle Alalım

Uzun bir aradan sonra foruma geri dönüyorum. Bugünkü edb-cog ile sıkı bir tempoyu noktalamış oldum. Giren arkadaşlar varsa sınavlarınız nasıl geçti?
  7. ILieWorldI

Duyuru Gamer Yeni Yıl Etkinlikleri!

Ülkemiz ve bizim için daha hayırlı bir yıl geçmesi dileğiyle. ..
  8. ILieWorldI

Nereden başlamalıyım?

Minecraft plugini için başlamayı düşünüyorsan asla başlama hayatından 3-4 ayını boşuna harcayacaksın demek..
  9. ILieWorldI

Kendi Üzerimde CS6 Öğreniyorum :)

Elle çizmek istiyorsan vector videolarını youtube da izlemeni öneririm çok güzel işler var. Yaygın olarak kullanılan efekt olduğunu biliyorum, bana kalırsa texture yardımıyla ve levels/curse ayarlarıyla oynayarak kendin yapman daha faydali bir şey açıkçası . (umarım bu efekti de actions...
  10. ILieWorldI

Kendi Üzerimde CS6 Öğreniyorum :)

Yaptığın efekti sevmedim şahsen ayrıca tişört yapmaya çalışmisin paint ile sonradan ekleme gibi olmuş. Efekti kullanım şeklinde keşke yuzüne uygulmasaydin. Basarlar dilerim. Daha tam öğrenmeden video çekmeyi istemende ironi..
  11. ILieWorldI

Nereden başlamalıyım?

Bana kalırsa eğer hemen plugin yazmak amacıyla başlamıyorsan Kodlab Java kitabı alarak düzenli olarak konu jinu takip edip ayni zamanda internetten playlist düzgün olan ve caliştiğın konu hakkinda bir youtube kanalından takip edebilirsin.
  12. ILieWorldI

Java?

Java?
  13. ILieWorldI

[Deney] Matematik Sorusu

Olasilik değil permutasyon sorusu bu.Evet olasilikla baglantisi var ama permitasyonun en basit soru tarzi..
  14. ILieWorldI

Watermark Programı JS + Electron + NodeJS

Bu paylaşımlarına gerçekten foruma faydalı oluyorsun.Paylaşım için teşekkürler . .
  15. ILieWorldI

Yaşıyor musun Hort!

Yaşıyor musun Hort!