IMPERIALMC kullanıcısının son içeriği

1. IMPERIALMC

her şey hazır ortak aranıyor

detaylı iletişim: xvaluereel
  2. IMPERIALMC

IMPERIALMC Yetkili başvuruları tekrardan açıldı!

Hocam yeni bi server değil + olarak kısa bi örnek vereyim bir reklam 1000tl olmuş ben napabilirim her serverin bi değeri var yani 100-200 tl verenleri ortakmı alayım öyle saçmalık mı olur bi oyuncu zaten sunucuya 400 500 yatırıyor. DipNot: Sadece parasına göre almıyoruz bi tecrübesi veya bi...
  3. IMPERIALMC

*SUNUCUSUNA MİMAR ARAYANLAR İÇERİ*

Umarım işinizi iyi yapan bi mimarsınızdır. :tamam:
  4. IMPERIALMC

Developer Arayanlar İçeri

Ücretli developer arıyoruz XValue#0001
  5. IMPERIALMC

Ücretli Developer

Ücretli developer arıyoruz XValue#0001
  6. IMPERIALMC

| oyna.imperialmc.xyz > 1.8.9-1.19.3 > Teslimat - Çiftçi > Minyon > 3 Farklı Boss > Ejderha ve Çeşitli Etkinlikler > Ada Geliştirmeleri > Görevler < |

İmperial MC Yeni nesil 'e ayak uyduran Skyblock sunucusudur! Kaliteyi dibine kadar yaşamaya hazır mısın ? hemen başla! IP : oyna.imperialmc.xyz Site : www.imperialmc.xyz Sürüm : 1.8.9-1.19.3 1.8.9 Taban sürümdür! En Önemli Sistemlerimiz Teslimat Sistemi | Her ay sezon halinde...
  7. IMPERIALMC

nick değiştirdim XValue#0001
  8. IMPERIALMC

hocam, siz atabilir misiniz ? veya ben tekrar atayım SemihBey#2022 / en kötü .gg/imperialmc 'den ulaş
  9. IMPERIALMC

SemihBey#2022 (eğer olmazsa siz atın istek atayım)
  10. IMPERIALMC

Ortak Arıyorum Sadece Plugin Bilgisi Olacak

SemihBey#2022 bu sen de at istersen ben istek atıyım
  11. IMPERIALMC

play.knightnw.com > 1.9 & 1.20.5 [1.20.1 TABANLI] > SEVİYE SİSTEMİ - YETENEK SİSTEMİ | 40+ Yeni Büyü > Göktaşı > Mevsimler > Minyonlar > Petler <

Sunucunuzun tasarımlarını beğendim. + olarak konu tasarım yeterli çok bunaltmaya gerek yok demişsiniz anladığım kadarıyla ve daha güzel sistemlerle yolunuz çok güzel gözüküyor, başarılar.
  12. IMPERIALMC

Tecrübeli Editör - Admin Arayan İçeri!

hala arayış içindeyseniz SemihBey#2022