incisozluk10 kullanıcısının son içeriği

1. incisozluk10

Minecraft Macera Haritam

Harita 1.8.3 de yapılmıştı sen eski versiyon kullanıyor olabilirsin.Sorun bu olabilir...Daha önce böyle bir hata söylemedi kimse. Konuda değişikikler yaptım.Haritayı oynayan arkadaşlar geri bildirinde bluunursa sevinirim.İYİ EĞLENCELER :)
  2. incisozluk10

Minecraft Macera Haritam

Haritayı yeniledim arkadaşlar busefer gerçektne iyi oldu.İyi eğlenceler dilerim.Çok uğraş verdim ancak sıfır geri bildirim aldım neden böyle oldu?
  3. incisozluk10

Selam, Benim haritamı denemişsin.Öncelikle denediğin in teşekkürler. Takıldığın yer (kuvarslı...

Selam, Benim haritamı denemişsin.Öncelikle denediğin in teşekkürler. Takıldığın yer (kuvarslı siyahyünlü bölüm) şöyle geçiliyor. Giriş kapısından hemen sola dön ve en köşeye git.Tavana bak.Tavanda bir oyun var oyukda da şalter :) Haritayı geliştirdim.Devamını istersen atabilirim.
  4. incisozluk10

Minecraft Macera Haritam

Böyle kibirli sözler kullanmak yerine indirip 2 dakika baksan ve daha sonra kardeş kötü olmuş ben değenmedim falan desen daha insancıl olurdu.En azından emeğe saygı için insan bi bakar neymiş ne değilmiş.Onuda geçtim böyle bir yorum atmazsın karşındakini üzmemek için. Merhaba kardeşim...
  5. incisozluk10

Minecraft Macera Haritam

Virüs total ekledim arkadaşlar özür dilerim.İsmimden dolayı indirmediğini söylemşsin legend kardeşim...sebebini profilimden yada mesaj olarak söylersin inş. :)Arkadaşlar deneyen varmı ?
  6. incisozluk10

Minecraft Macera Haritam

Merhabalar, Sizlerde klasik minecraft survival moddan ve hep aynı tas aynı hamam haritalardan sıkıldınız mı ? Cevabınız evet ise bu harita tam size göre ! Harita tamamen kendi yapımımdır.Üzerinde uğraştığım vakti tam bilmiyorum ama birkaç ay boyunca derslerden vakit buldukça bilgisayarıma...
  7. incisozluk10

Hard Mode Adventure Map

tüm yorumlar için teşekkür ediyorum.
  8. incisozluk10

Hard Mode Adventure Map

İkinci haritamdır, Gerek tabelalarda gerekse sandıklardaki notları iyi inceleyin. Zor ama basit bir harita olduğunu düşünüyorum.Eğer minecraftı iyi biliyorsanız ve adventure map geçmişiniz varsa bitirirsiniz çok rahat.Takıldığınız yerleri konu altında belirtebilirsiniz. İNDİRME LİNKİhiç...
  9. incisozluk10

Testere Temalı Bir Macera Haritası

Merhaba arkadaşlar bir macera haritası tasarladım ana tema testere(saw). Amaç kapalı kaldığınız alandaki duvarları vb. yıkarak kapı önündeki ağırlıklı baskı levhasına zamanında ulaştırmak. şu an ki sürüm BETA dır. Yani deneme sürümü.Aşşağıdaki linkden indirip deneyebilirsiniz.Bir bakın...
  10. incisozluk10

Minecraft Sorunlarınız Warsa Yazın Cewapliyim

sorunumu özgür abiye video olarak hazırladım fakat özgürabiyi bulamadım sen belki bi cevap verebilirsin bana video linki:http://www.youtube.com/watch?v=22UkSQQdlhI&feature=youtu.be
  11. incisozluk10

Yardım Mod Yükleme Ardından Siyah Ekran Sorunu

arkadaşlar mod yüklemek zor geliyosa skydaz.com'dan sürümünüze uygun bi modu indirip .exe yi çalıştırın modu yükleyin çok daha kolay...
  12. incisozluk10

MCEdit Kullanımı (REHBER)

çözümü buldumm...sorun konuda paylaşılan mceditde başka bi yerden indirince oldu... @melikşah97 dediğim boşluk uzay gibi senin konundaki gibi değil defaultta heryer bomboş oluyor uzay gibi...
  13. incisozluk10

MCEdit Kullanımı (REHBER)

ben yükleyip açtığımde heryer boş oluyor bunu bi çözümmü varmı?
  14. incisozluk10

acil teamdan mod yükleyecek birisi lazım

saol.denicem... site büyük fakat saırım yardımcı üyeler/modlar'ın sayısı yetersiz...
  15. incisozluk10

acil teamdan mod yükleyecek birisi lazım

hadi beylery a o kadar kişi bakmış 1 cevap yok 5-10 dk ayırıp 1 mod yükleyin