innovatio kullanıcısının son içeriği

1. I

NASIL RÜTBE ATLARIM ?

Mesaj sayına göre yada beğeniye göre rütbe atlatılıyor.
  2. I

Minecraft Dağ Resmi

Kusura bakma şimdi gördüm :)
  3. I

Yapım aşamasında ki gemim :) (Lodos)

Merhaba arkadaşlar. Baya büyük bir gemi yapıyorum buda yapım aşaması , daha dolduracak yerler var uzun işimiz var. şu an sadece temel kısımlarını hallettim temelini yaptım daha doğrusu top (TNT atarlar da yapmaya çalışacam ) baya uzun iş , içinide doldurmak gerekiyor tabi. Dekarasyonsuz olmaz...
  4. I

Angrybuilders Gurubu map satıyor[Tario 76 baskan]

Bu arkadaşın senle ne alakası var ben çoğu şeyi we siz yaparım zaten şimdi kendin at görüntüyü bir önek şehir görüntüsü at da görelim o attın konuda ki yapının 10 kat daha iyisini yaparım
  5. I

hahaha sen öyle san :) ben sadece kendim bir şehir yaptığımı bilirim birde kendi yaptığından koyda görelim
  6. I

Jack Ve Kayip Hazine ( Adv + Parkur + Rpg )

Hayır link sağlam
  7. I

Şu ana kadar ki büyük mimari eserlerim!

Resim atmayı bilmeyenler için : https://forum.gamer.com.tr/threads/minecraftturk-com-forumuna-nas%C4%B1l-g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BC-y%C3%BCklenir-herkes-baks%C4%B1n.41908/
  8. I

Sandal Savaşları

Ne kadar saçma bir harita yapmışın tebrikler :D
  9. I

Hapishaneden Kaçış Macera Map

buarada kusura bakma da mapin çok saçma olmuş
  10. I

Hapishaneden Kaçış Macera Map

herkes aynı şeyi yapıyor resim yüklekmekte ne var bi konu açimde nasıl resim atilacağini öğrensinler
  11. I

İlk haritam : Wipeout4 :)

Resim falan koysaydın
  12. I

Kendi Yaptığım Adventure Map ( Deney Faresi)

Resim falan koysaydın keşke
  13. I

Hadi serverlar istese neyse özel olaraktn belli ücretle yaparsın burdakilere ne sölüyon ki git server sahiblariyle konuş burada konu açman gereksiz olmuş