İshakT kullanıcısının son içeriği

1. İshakT

Moderator Mimar Arıyorsan İçeri

Moderator Admin Arıyorsan Ben Mimar Arıyorsan Kuzenimi Önerebilirim Benim Discordum İshakT#1656
  2. İshakT

Göktürk Network | Takım arkadaşları arıyoruz | Bütün Alımlar | Tek Şart ; Şart Olmaması

İsim/Soyisim: İshak Soyadımı Burada Belirtmek İstemiyorum Eğer İsterseniz Dm den Söylerim Yaş: 14 İletişim Adresi: Discord discord: İshakT#1656
  3. İshakT

REKLAM Aternos oggunlukcrft.aternos.me yeni takımını kuruyor bati geçebiliriz belki

Merhaba Gençler Ben Yakın Zamanda Bir Aternos Açtım Bana Güvenilir ve İş Çıkarmayacak Yetkililer Lazım İşte Karşınızda Bana Gereken Yetkililer... +1 Ortak Parası Olmayan Ortak Gelmesin Birde Bana Arkadaşlık Yapacak Biri Lazım +3 Builder +1 Admin +1 Yardımcı Admin +2 Rehber Eğer Beğenirsem...
  4. İshakT

REKLAM Aternos Selamlar Millet oggunlukcrft.aternos.me Yeni Kişilerini Bekliyor

Merhaba Gençler Ben Yakın Zamanda Bir Aternos Açtım Bana Güvenilir ve İş Çıkarmayacak Yetkililer Lazım İşte Karşınızda Bana Gereken Yetkililer... +1 Ortak +3 Builder +2 Admin +1 Yardımcı Admin +4 Rehber Sonradan Moderator Olucak +1 Pluginer UYARI : PLUGIN BILMEYEN BIRI IP-BAN ALICAKTIR VE ŞİFRE...
  5. İshakT

SonOsmanlı | OpSkyblock | 10GB Ram | sınırsız slot | Mimar Ve Rehber Alımı | Ve Dahası ...

Adınız:İshak Yaşınız:Türkmen Tecrübeniz:%100 Youtuberda olabilirim. bilginiz:fazla... yaptığınız eserlerden bazıları: Hızlı Resim - minecrafttaki yapım :D daha önce kaç sunucuda görev aldınız: 12 discordunuz (YOKSA BOŞ BIRAKIN): İshakT#1656 ulaşırsanız sevinirim...
  6. İshakT

Sunucu Yönetimi Alınacaktır

IP yanlış ?
  7. İshakT

Op Skyblock Sunucusu Alımlar Aktif Batihost

Pepee İzliyodum Böldünüz :D Şaka Bi yana discordum İshakT#1656 ekle beni
  8. İshakT

Her Türlü Alım

Krşm ekle beni İshakT#1656
  9. İshakT

CubeLandTR Ekibini Kuruyor!

✎İsim: İshak ✎Soyisim: Türkmen ✎Yaşınız: 14(buçuk) ✎Dc adresiniz:İshakT#1656 ✎Faction bilginiz:%99,9 ✎Rehberlik deneyiminiz: Daha önce 25 serverda rehberlik yapmıştım ✎Diğerlerinden farkınız: Diğerlerinden Daha Saygılı Ve Bilgili olmam ✎Neden biz: siz güzel bir servera benziyorsunuz forumdaki...
  10. İshakT

Server Oluşturuyoruz ! Yardım Etmek İsteyen : Furkaneroglu#2948

Ad: İshak Tecrübe %100 Discord: İshakT#1656 İstek Yetki: Profesyonel Builder Admin Veya Mod