Jefreybaba12 kullanıcısının son içeriği

1. Jefreybaba12

Merhaba yıllar önce attığım mesajların artık görünmesini istemediğimden hesabımın silinmesini...

Merhaba yıllar önce attığım mesajların artık görünmesini istemediğimden hesabımın silinmesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.
  2. Jefreybaba12

Minecraft Kilitli Sandık Açma

Serverim Var Ancak Oyuncuların Kilitli Sandıklarını Açamıyorum Yardımm ! Pls
  3. Jefreybaba12

Minecraft Serverimde Oyuncular Renkli Yazabiliyor.

Minecraft Serverimde Oyuncular Renkli Yazabiliyor. Bunu Nasıll Düzeltebilirim Örneğin & a deneme Gibi yazınca komut çalışıyor yardım :(
  4. Jefreybaba12

Admin,Moderatör,Builder,Rehber,Kurucu Arayanlar İçeri !

Selam Arkadaşlar Her Türlü Minecraft Serverinde Admin,Moderatör,Builder,Rehber,Kurucu Arıyorsanız Burayı Okumalısınız...Kısaca Kendimi Tanıtayım Adım : Alperen Soyadım : Çerkez Yaşım:15 WG,WE Bilgim: %100 Komut Bilgim %95 Oyuncularla Aramdaki İletişim %100 (Oyuncuya göre değişir) Tecrübem %100...
  5. Jefreybaba12

Serverde Viphammadde'ye Kullanıcı Ekleme

normal dünya zaten
  6. Jefreybaba12

Yine Olmadı ! :(Owner Ekledim Yine Olmadı
  7. Jefreybaba12

Serverde Viphammadde'ye Kullanıcı Ekleme Nasıl Yapılır Arkadaşlar ? Ben /region addmember arsaismi kullanıcıismi yazıyorum ancak yine kıramıyor ? sorun nedir arkadaşlar adama vip sattım geri istiyo parasını :(
  8. Jefreybaba12

GroupManager Vip,Megavip,Ultravip

GroupManager Vip,Megavip,Ultravip Vb. Vip Satma Permissionları Olan Söyleyebilir mi ? Adamlar Servere Giriyor Vip Kaç Para Diyorlar Ben Vip Satılmıyor Diyorum Lütfen Bana Bi GroupManager Linki Atın İçinde her şey Olsun plss
  9. Jefreybaba12

[AhmetMelihTR] Hilje 1.1 Türkçe Plugin Paketi @2014 | 1.7.2 Güncel |

Vip Satılmıyor Ve Oyuncuların Başında faction-* Yazıyor Sadece Bende Mi Bu Sorun ?/pex group vip user add jefreybaba yazdığımda vip olmuyor ? simplevip var ama permlerden fazla anlamam
  10. Jefreybaba12

SUYUN ALTINA GİRİNCE HER TARAF BEYAZ OLUYOR MANTAR GİBİ BİR ŞEY YARDIM !!

İbrahim Zaten Sorun Çözüldü Ve Pluginlerle Alakası Yok Bile !
  11. Jefreybaba12

Son Harfiyle Kelime Oyunu Ben Başlıyorum Kamera

Son Harfiyle Kelime Oyunu Ben Başlıyorum KAMERA Ben Kamera Dedim Şimdi Siz Kamera Son Harfi A Değil mi Siz de A Harfiyle Başlayan Bir Kelime Söyleyeceksiniz.