JesterCraft kullanıcısının son içeriği

1. JesterCraft

JesterCraft.Batihost.com | 1.8 | /gorev | Köylü ticaret | /günlüködül |PvP aktif! |

Merhaba, sunucuyu kapatma kararı aldım ve şuandan itibaren kapalı. İlerleyen zamanlarda tekrar aktif olabilir fakat şu an da oyuncu kitlesini okullardan dolayı yakalayabilmiş değilim. Bütün plugin paketinin kopyasını almış bulunmaktayım ve yaz tatilinde tekrar açmayı planlıyorum. Kimse VIP...
  2. JesterCraft

JesterCraft.Batihost.com | 1.8 | /gorev | Köylü ticaret | /günlüködül |PvP aktif! |

Teşekkürler :) GÜNCELLEME > Yazdığınız her şey artık kafanızın üstünde çıkıyor! GÜNCELLEME > Hile koruması yenilendi! DUYURU > 10 gün girmeyen oyuncuların orman önünde ki claimleri silinecektir! DUYURU > /market sisteminde ki bozukluklar tamamen kaldırılmıştır! İyi oyunlar.
  3. JesterCraft

GÜNCELLEME > Sohbete yazdığınız her şey artık kafanızda da çıkıyor! GÜNCELLEME > /TRADE eklendi! Artık güvenli bir şekilde ticaret yapabilirsiniz.
  4. JesterCraft

GÜNCELLEME > /market ve /oyuncumarket komutları getirildi. PVP AKTİF EDİLDİ! HİLELERİ OYUNDAKİ YETKİLİLERE BİLDİRMEYİ UNUTMAYIN!
  5. JesterCraft

Merhaba, sunucuyu kötülemek dışında yaptığınız bir şey yoktu. Banınızı açıyorum umarım bir daha böyle bir şey yapmazsınız, iyi oyunlar.
  6. JesterCraft

Merhaba arkadaşlar, PvP normalde 20.10.2018'de açılmıştı fakat bugün yeni giren oyuncular zorluk çektiği için 1, 2 gün daha erteledik. Anlayışınız için teşekkürler, iyi oyunlar..
  7. JesterCraft

GÜNCELLEME > KASALAR EKLENDİ! TAŞ, TOPRAK VE MADEN KAZARAK PARÇACIKLARLA ANAHTAR YAPABİLİRSİNİZ!
  8. JesterCraft

GUNCELLEME > Survival'da PvP aktiftir! Herkese başarılar...
  9. JesterCraft

Öneriniz için teşekkürler, en kısa zamanda markete daha fazla item ekleyeceğim. - Market ile alakalı bütün hesaplar engellidir. İyi oyunlar.
  10. JesterCraft

✠|Merhaba Arkadaslar Bugun Sizlere JesterCraft'ı Tanıtacagım İyi Seyirler|✠ ✠|Sunucu Adresi : JesterCraft.Batihost.Com|✠ IP : JesterCraft.batihost.Com | Kapasite +200 ANINDA YARDIM! Sunucuda olduğumuz müddetçe anında yardım ederek sizleri dertlerinizden kurtarmaya çalışıyoruz...