jokirc kullanıcısının son içeriği

1. jokirc

CoolCraft / SkyBlock Server / coolcraft.mygamehosting.net / 10k Para / Oyuncu kiti /SkyLord-SkyKing

Map alıntı 1 k ada lvli yaptım sunucuda 3 günde Arkadaşı adadan attım diye ban yedim ??? çok mantıklı :S
  2. jokirc

Serverimizin ip'si degismistir , SkyLineTr.nitrado.net

White list de ?
  3. jokirc

İLK GÜN FACTİON SERVER KOŞ KOŞ KOŞ

MERHABA ARKADAŞLAR SİZLERE FACTİON SERVER TANITICAM İLK GÜN OLDUĞU İÇİN BURAYA AÇTIM DAHA ORMAN FALAN YOK İP KONUNUN EN ALTINDA ŞİMDİ EN BAŞTA FOTOĞRAF EKLEMİCEM SERVERDEKİ ÖZELLİKLER VEYA OYUNLAR HUNGERGAMES EKLENİYOR İLERİDE HUB OLACAK (AZ KALDI İLK GÜN AMA :D) BOSS EKLENİYOR WARP EDİT PARA...
  4. jokirc

YARDIMM CRASH

Uhoh it looks like the game sorry for the inconvenience we think your game may be modded and as such we cant accep this crash report however if you do indeed use mods please send this to the mod authors o take a look at
  5. jokirc

Minecraft Realm's (Özel Minecraft Krallık Sunucusu)

endlesstyme
  6. jokirc

[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

Rol İsmi Johny diğer ismi bilinmiyor Role Play yaşı 22 hikayesi: johny psikopat bir katil ve işinin en iyisi birçok kez adam öldürdü ve en son şehirden ayrılırken polisler yakaladı mahkemeye çıktığında bütün binayı patlatıp kaçtı ve bu şehr buldu polisler hala peşimde ama gölgeyi...
  7. jokirc

AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

Başvuru formu: isim:Ethem yaş:14 Minecraft ıd:Inzynier rol içi isim:Jack Me nedir:Örnek /me masadaki bardağı aldı ve yere attı do nedir:örnek /do yüzünde çizikler vardır f nedir:örnek /f Ama bunları kimsenin duymaması gerekiyor Oyuna gireceğiniz skin:Orta yaşlarda güçlü sarışın bir adam...
  8. jokirc

Ne Sunucusu Açsam Tutar?

Yeni çağ rpg aç
  9. jokirc

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Server nasıl full çekcek sana sorarım sanki lwhitelist yok da full çekcek diyon
  10. jokirc

HayatCraft |RPG Gerçek Hayat | Server | 7/24 | Gel Eğlenceni Yaşa |

axel demişin fikir çalılığı sen kendi serverine bak 2 haftadır white için bekliyorum bir tane açılmış onunda içine et eskicağ senin fikrin dimi axel ve o isimi kullanabilir yasak bir şey mi üstüne üstlük pluginleri sen (kodladıysan laf yok ama) bukkit shot pluginini kullanmak yasak değildir
  11. jokirc

Konu çöp.

ırk derken hangi ırklar var
  12. jokirc

Beraber Minegraft Oynucak eleman aranır 12 kişi :D

Beyler ben 2 saatline benle minegraft oynucak eleman arıyom serveri onların özele atcam en az bi kişi ben yazsın yorumlarada atarım :D