KanedgyBO kullanıcısının son içeriği

1. K

İstek Güvenli TP skripti (kolay istek)

biraz düşün /tpa yaptıktan sonra herhangi bir yere ışınlanmasını mı engelleyeceksin her komutta tetiklenmesinden bahsetmiyorum bile
  2. K

"ışınlanmanın /tpa olduğunu anlamak" o tabiiki kolay
  3. K

aslında o akdar kolay dğeil, ışınlanmanın essentialsın /tpa komudundan olup olmadığını anlamak, belki sk-mirror la essentialsın open source una bakrak yapılabilir ama uğraştırıcı olur. başka metodlar da olabilir ama tam sağlıklı olmaz. ya da benim aklıma gelmedi
  4. K

[BattlePass] McPass+ Sistemi - Puanla Level Ödülleri - 250+ Satır %0 Bug - %100 GUI

kod çok daha kısaltılabilirdi, mantığa bakamıcam yalnızca göz gezdirdim ama sen eleştiri yapan herkese böyle mi cevap verirsin
  5. K

Skript Bilgisi Testi - Ne kadar skript biliyorsun?

<none> ne bir sayı ya da integer, yani bunun reloadda direk hata vermesi lzm yani gene cvp oalrak <none> çıkmaz mı
  6. K

Skript Bilgisi Testi - Ne kadar skript biliyorsun?

C 1 C 2 D 3 A 4 Soru hatalı 10/3 int değil ama yanlışmı biliyom ve oto floor diye de bişe yoktur numberı int sayınca bunun hata vermesi lzm is not the needed argument gibi bişe. soru hatalı olm biz ynlş yaparmıyız xD A 6 C+D 7 c kesin de C 8 amaç olmadan cevaplayabilirmiyiz adam kaydetmek...
  7. K

Sohbet Gardiyanı | Oto Mute | Bug Çözüldü, Sorunsuzdur | 1.8.x / 1.16.x | ragbeen#4339

çoğu gibi bu da buglı amca yazınca neden mute yiyelim