kayra06 kullanıcısının son içeriği

1. kayra06

Sıfırdan sunucu açılacak, her türlü yetkili aranıyor.

Dc;cyberkayra#3367 gel konuşalım değerlendirelim
  2. kayra06

[MEDIA]

3. kayra06

Benim tanıdıklarım arkadaşlarım hepsi bırakmış :( Forum bile eskisi gibi kalmamış kimseler kalmamış :(.. ne güzel yıllardı zamanlardı.. bakalım sunucu işine biraz gözlemleyim forumu analiz yapıyım sunucu açarız eskilerden kalanlarla belkide bi bakarsın baya büyük bir iş olmuş olur
  4. kayra06

Mevcut bir kitlen var mı ben tarihi eserim nostanji için bir sunucu açmayı düşüyordum
  5. kayra06

Daha önce hiç server açtın mı?
  6. kayra06

Uzun Bir aradan sonra sea

Uzun Bir aradan sonra sea
  7. kayra06

Keyifler nasıl

hoş geldin aramamıza burada samimi insanlar bulabilirsin dostum aile ortamı bulunmakta eskilerden beğri
  8. kayra06

Keyifler nasıl

zamanımız böyle tek çözüm bir yerler başarmak
  9. kayra06

Keyifler nasıl

Çok uzun zaman geçmişti bir dönüş yapma vakit geldi bu arada hayırlı olsun yeni ara yüzünüz çok gelişmiş siteniz ve sisteminiz başırılarınızın devamını dilerim
  10. kayra06

Keyifler nasıl

Selamlar bir dönüş yapıyorum lakin oyun sunucu ve oyunlar için değil beni tanıyan arkadaşlar tanır.. nasılsınız nasıl gidiyor neler yapıyoruz?
  11. kayra06

Recep Tayyip Erdogan - Kudüs Müslümanların Kırmızı Çizgisidir.!

Recep Tayyip Erdogan - Kudüs Müslümanların Kırmızı Çizgisidir.! Keyifli Dinlemeler dilerim..
  12. kayra06

Gökçe Özgül - VUR YÜREĞİM ( Kayra ağladıoğlu & H.C.Y Remix )

Gökçe Özgül - VUR YÜREĞİM ( Kayra ağladıoğlu & H.C.Y Remix ) Keyifli dinlemeler Abone olmayı yorum yapmayı unutmayın emeğe saygı arkadaşlar desteklerinizi çok ama çok ihtiyaçım var..
  13. kayra06

https://www.youtube.com/watch?v=khWf4_0cjf4

https://www.youtube.com/watch?v=khWf4_0cjf4
  14. kayra06

Ünlü olmak ve bir süre sonra herşeyden soğumak

Merhaba gençler, arkadaşlar, çok uzun bir süredir yoktum forumda eskiden kalan kimse yok galiba beni tanıyan olur mu bilmiyorum bu gün içimden gelen bir kaç şey yazacağım Ben Kayra Ağladıoğlu ( Müzik Prodüktörü Trap/EDM/BeatMaker/yazılımcı/coder ) arkadaşlar siz siz olun benim yaptıklarımı...