keçi kullanıcısının son içeriği

1. keçi

Çekiliş (Sonuçlandı Lütfen Adamlara Hediyelerini Verene Kadar Silmeyiniz)

bende kazandım (kprldes olarak kardeşimin çar bu kprldes banlandı) beni kimse eklemedi kardeş ekle atakan kprl skype adı
  2. keçi

İlk java programım

naıs oynuyacaz bunu kodlar kıpraşmıyo
  3. keçi

DDOS ATTACK ?

thyyi hacklicez ucak biletleri beleş geri dönmeye gerek varmı
  4. keçi

DDOS ATTACK ?

haaklımıyım haklıyım tabi
  5. keçi

DDOS ATTACK ?

iyi tmm amerikaya gireriz beyler toplanın il başta thy yi hackiyoz 200 kişi bi ucağa biniyoz ben sürerim ucağıgidiyoz avrupaya binemeyenlerde evden yapsın 200 kişi mcsgyi çökertiriz sonra bütün pre çarları çalar satarız ardındandao parayla allien pc alırız 5 altı tane hepsini bir birleştiririz...
  6. keçi

DDOS ATTACK ?

80 kişi yapar biraz bence lag :%
  7. keçi

DDOS ATTACK ?

aynen not ismin ne anlama geliyor ununnununbiz eskiden bi servere kolay yoldan lag sokardık serverde vardı 400 kişi sürekli /list yazardık 4 kişi :D
  8. keçi

DDOS ATTACK ?

kimi hapislerde bilgisaayar varmış :D bmühebbetlikleri topla onlar saldırsınerror 404 not found :D
  9. keçi

DDOS ATTACK ?

vay anasını aslında toplıyacan çeteyi skypeden 80 kişi herkes saldıracak mcsg yi çökertiriz valla
  10. keçi

DDOS ATTACK ?

beyler ne bu ddos attack notus yukledım serverlerde escye basınca bi kutucuk çıkıyor DDOS ATTACK yazıyor ne bu DDOS
  11. keçi

büyük küçük herkes içeri

Zombi panpa yazdiklarini anlamaya calisirken kafam patladi cahiliye den yaziyom
  12. keçi

İlk java programım

ben anlamadımprofil resmin namaz kılma oyunlarındaki erkek çocuklara benziyor :)