KinqBarmen kullanıcısının son içeriği

1. KinqBarmen

BXA NETWORK - Hub | Skyblock - Survival - Factions | Yetkili alımı açık!

Hub sunucumuz dün daha yeni açıldı ve yavaş yavaş oyuncu aktifliği olursa geliştirmeyi düşünüyoruz sunucumuzun tanınması için YouTuber arıyoruz kanalının aktifliğinin çok iyi olduğunu düşünüyorsan sunucumuza gelip bizimle iletişim kurmaya çekinme! Diğer yetkili başvurularımız açıldığında...
  2. KinqBarmen

Yardım Anakart ekran kart uyumu

Palit NVIDIA GeForce RTX 2060 Super Dual NE6206S018P2-1160A 8 GB 256 Bit GDDR6 Ekran Kartı anakart: MSI Z390-A Pro Soket 1151 Ddr4 4400(Oc) Vga Dp M.2 Usb3.1 Atx Anakart
  3. KinqBarmen

Yardım Anakart ekran kart uyumu

Merhaba, ben bilgisayar topluyorum ama Anakart ve ekran kart arasında kaldım Benim almak istediğim ekran kartı PCI-E x16 3.0 destekliyor ama anakartım PCI-E 3.0 Destekliyor ekran kartını bu anakarta taksam çalışırmı hiçbir problem olmadan?
  4. KinqBarmen

Yeni Açılıcak Sunucumuz İçin Yetkili Alımları Formu

Adı : Deniz İlhan Oyundaki Adı : Leascry Arkadaşımız kimdir buraya yazabilirmi ?
  5. KinqBarmen

Yeni Açılıcak Sunucumuz İçin Yetkili Alımları Formu

Merhaba Yaklaşık 1 Ya Da 2 Ay İçinde Alıcak Sunucumuz İçin Yetkili Topluyoruz. ŞARTLARIMIZ Yetkili Olmak İçin Başvuran Kişinin Bu Konuyu Takip Etmesi Ve Ya Discord Sunucumuzda Beklemesi Gerekmektedir Başvurular Bu Konudan Ve Discord Sunucumuzdan Açıklanacaktır Discord Sunucumuz : BANA TIKLA...
  6. KinqBarmen

Jet Network | OPSkyblock | Jetmc.mcalias.com | Alımlarımız İçeridedir.

Merhaba, Sunucumuzda 2 Adet Alım Vardır! Rehber (2 KİŞİ ALINICAKTIR) Youtuber (SINIRSIZ) :D Youtuber Şartlarımız 100 ABONE AKTİF KANAL VİDEOLARI İZLENİCEK. Rehber Şartlarımız 13-14-15-16 Yaşında Olması Lazım Hergün Aktif Olucak (Hafta içi 4-5 Saat) - (Hafta Sonu 6-7 Saat) Asla Küfür Etmiyecek...
  7. KinqBarmen

Jet Network | 8 GB | Alımlar İçeride | JetNetwork.Mcalias.Com | 1.8x | SURVIVAL

Merhaba, Sunucumuzda 2 Adet Alım Vardır! Rehber (2 KİŞİ ALINICAKTIR) Youtuber (SINIRSIZ) :D Youtuber Şartlarımız 100 ABONE AKTİF KANAL VİDEOLARI İZLENİCEK. Rehber Şartlarımız 13-14-15-16 Yaşında Olması Lazım Hergün Aktif Olucak (Hafta içi 4-5 Saat) - (Hafta Sonu 6-7 Saat) Asla Küfür Etmiyecek...
  8. KinqBarmen

Gezgin Network | Oyna.GezginMC.Tk | Hub Sunucu | U.OPSkyblock + Skywars | Senide Bekleriz! | YT Ve Reklamcı Alımları!

80 Abone + Çektiğin Videoların İzlenmesi Yüksek Olucak Aktif Kanal Yani