Kovalski kullanıcısının son içeriği

1. Kovalski

[Ön Tanıtım] Haronken Towny Wars - Erken Beta Yakında! Jobs Rank Quest

Sunucu şu an oynanmaya hazır halde ve beklediğimden bile daha iyi oldu erken beta için bile :D. Konu tasarımı yapıyoruz şu an sunucu açılışı için uygun bir tarih düşünüyorum. Sunucu sürümü 1.14.4 yükseltildi!
  2. Kovalski

10hrfkurlı

Naber (10hrfkurlı)
  3. Kovalski

Haronken Towny Wars Dünya Haritası - Altın Ekonomi - McMMO - Dünya Savaşı!

<Yanlış bilgilendirme olmasın diye sildim. Bir yetkili gördüğünde kaldırırsa sevinirim.>
  4. Kovalski

Yardım 1.7.10 modlu oyun çöküyor

bütün hatayı atman gerek
  5. Kovalski

1.8 mi ? 1.14 mü ?

1.14.4 aç stabil pluginler, dupe ve bug kapatan güzel bir pluginde var illegalstack adı
  6. Kovalski

Sunucu yarın saat 20:00'da açılacaktır, herkesi discord kanalına bekleriz! Discord: PAdpbWx
  7. Kovalski

Minectaft Survival Sunucusu Kuruyorum.

Kategori minecraft genel ama :hmm1:
  8. Kovalski

Minectaft Survival Sunucusu Kuruyorum.

@NoPermission'un attığı sunucuda oynamıştım zevkliydi ama user olmadığı için kapanmıştır muhtemelen
  9. Kovalski

<Yanlış bilgilendirme olmasın diye sildim. Bir yetkili gördüğünde kaldırırsa sevinirim.>
  10. Kovalski

Haronken ekibi olarak Türkiye'de ASLA kapanmayacak bir Towny sunucu tasarlamak istiyoruz. Bu isteklerimiz sonucunda Haronken projesini başlattık. İnsanlara lapis ve kaktüs kasmaktan farklı bir seçenek sunmak istiyoruz. McMMO Uğraştığınız işte tecrübe kazanmanızı sağlar. Kazandığınız tecrübeler...
  11. Kovalski

cringe hareketleriniz

babamı kışkırttım
  12. Kovalski

Aşk mı Arkadaşlık mı?

adım adım :1:
  13. Kovalski

Çılgın Proje (1) Adaları Birleştiriyoruz ! - Destek Kampanyası - Yeşil ve Gelişmiş bir Kent Kuruyoruz !

Kanal istanbul projesini destekleyen bir kampanya bu oradan çıkan hafriyatla yapılacak
  14. Kovalski

Minecraft Massive Role Play Tartışması

bu fiyata dediğin makineyi nereden buldun?
  15. Kovalski

Minebomb | Maden Bombası - Lapis Kazmak Artık Daha Zevkli (Türkçe Config)

Kazma değil büyü bombadan çok daha uyumlu oyun ile
  16. Kovalski

Minebomb | Maden Bombası - Lapis Kazmak Artık Daha Zevkli (Türkçe Config)

o kadar iyi bir şey değil bence bak şunu ekle kazma ile bir bloğu kırdığında o bloğa temas eden aynı tipteki blokları sırayla kırsın tabi böyle yaparsan tüm lapisi kırar bi sınır ayarlama olsun mesela 50 blok kırılınca dursun bayağı güzel bir animasyon ve daha uygun bir özellik olur
  17. Kovalski

Minecraft Massive Role Play Tartışması

Soru 1) İngilizce dil desteği olursa oynamam tabikide Soru 2) Fazlasıyla Soru 3) 1.14 ve üzeri sürüm olursa tabi Soru 4) Ben almam Soru 5) wynncraft nasıl bilmiyorum mmorpg'de çok sevmem zaten Soru 6) 1.14+ Soru 7) Meslek yapmayı tercih ederdim ticaret falan Soru 8) Ortaçağ Soru 9) Stat değil...
  18. Kovalski

Oyuna eşya eklemek

güzel hort xd
  19. Kovalski

Oyundaki bütün exp kazanmayı kapatmak istiyorum

oyuncu exp aldığında sıfırlayabilirsin aksi halde uğraştırıcı bir kod olur. Biraz baktım bi 30dk uğraştırır bu kod fırın için ayrı hayvanlar için ayrı spawner için ayrı uğraşmak lazım :D Ama oldukça basit bunu yapamazsan sunucuyu da yapamazsın plugin yazmayı öğren ya da destek al birisinden
  20. Kovalski

Yeniden

tartışması zevkli konular yaz gündem olabilir siyaset falan çokomelli
  21. Kovalski

Uzay Meraklıları İçin

space engineers harbi gelişti son güncellemede ekledikleri enerji kalkanları falan tek sorunu oyun çok fazla zaman istiyor okul zamanı oynamak imkansız
  22. Kovalski

Saldırmayı seven insanlar

bu saldırı değil saçma bir tartışma sadece, saldırı konuyu saptırıp karşındaki kişiye ve onun zayıf yönlerine çekerek olur
  23. Kovalski

Türkiyede Raid sunucu???

Raid sunucu dediğin şey factions oluyo factions da çocukların elinde zor biraz
  24. Kovalski

[Ön Tanıtım] Haronken Towny Wars - Erken Beta Yakında! Jobs Rank Quest

Konu tasarımı konusunda yardımcı olabilecek birisi varsa özelden yazabilir. Bulundu.
  25. Kovalski

Minecraft 1.12.2 modlu oyun çöküyor

biblio craft hata veriyo
  26. Kovalski

Minecraft 1.12.2 modlu oyun çöküyor

bu çok fazla :(
  27. Kovalski

Rüyalar, olaylar ve kendimiz...

Burçlar ve rüya yorumlamanın mantıklı olduğunu düşünüyorum. İnsanlar, kötü bir havada psikolojimizin etkileneceğine inanıp uzaydaki olayların dünya üzerine yaptığı etkilerden dolayı, dolaylı yoldan bize etki etmez demesi bana çok mantıklı gelmiyor. Bilinçaltımız yaşadığımız olaylardan etkilenir...
  28. Kovalski

Betimleme yapıyoruz

Konu: Rahatlatıcı bir ortam Rize yollarında bisiklet sürerken aniden yağmur bastırdı, üşüdüm tabi. Hızlıca çantamdan bir mont çıkardım ve yoluma devam ettim. Ben giderken yağmur hızlanmaya, şimşekler çakmaya, rüzgar şiddetlenmeye başladı. Artık yağmur altında değil resmen fırtınaya tutulmuştum...