KRYGT kullanıcısının son içeriği

1. K

Taner Tekin (tanersins, iTaner) ve MC4Fun Hırsızlığı

onca muhabbet arasından gelip bunları atıyorsan, karaktersizliğin ortada demektir. kredi kartı borcun yüzünden ağlanıp duruyordun, 2000 TL'ye satışa koyduğun sunucuyu 1500 TL + destek verdiğin sürece %20 kârdan pay olarak anlaştık bunu sende biliyorsun. sen sunucuya ortak olmadın. kâra ortak...
  2. K

Taner Tekin (tanersins, iTaner) ve MC4Fun Hırsızlığı

Merhabalar, herkese iyi forumlar diliyorum. Reeldeki iş yoğunluğum ve konu başlığında ismi geçen bir takım emek hırsızı çoluk, çocuk sebebiyle MC sunucu uğraşımı bırakmıştım. Bundan aylar öncesinde forumda da üye olarak bulunan iTaner isimli kullanıcıdan SurvivalTurk isimli sunucuyu 1500 TL +...
  3. K

HappySmoker v2 Permissionları ayarlı olmayan yarım bir paket.

doğru, anasına avradına sövdüm. ama onuru olan, delikanlı olan anasına küfür ettirmez işini düzgün yapar. son dakikaya kadar abi her şeyimiz hazır, tamamız dediler 1 sayfa not defteri dolusu eksik çıktı. bu kadar onurlu, gururlu olan varsa işini düzgün yapar. cihan'ın emeği diyorlar. 5000...
  4. K

PLAY.SURVIVALTURK.COM | 2020 | 1.8 | Her Ay 1000 TL Nakit Ödülü (+ Ödül Havuzu) Farm ve PvP Bir Arada [i9 9900K Dedicated Sunucu]

ilgin için teşekkürler fakat, yetkili alımları konusunda çok titiziz ve sunucumuz önceden eğitim verdiğimiz ekipler tarafından yönetilecek aynı şekilde yetkililerin herhangi bir klana üye olması kesinlikle yasaktır. tarafsız ve adil bir oyun deneyimi için buna çok dikkat ediyoruz.
  5. K

PLAY.SURVIVALTURK.COM | 2020 | 1.8 | Her Ay 1000 TL Nakit Ödülü (+ Ödül Havuzu) Farm ve PvP Bir Arada [i9 9900K Dedicated Sunucu]

Yüksek müsadeniz ile burayı rezliyorum. Sunucu ile ilgili güncelleme ve yenilikleri bu cevap üzerinden editleyerek paylaşacağım.
  6. K

teşekkür ederiz. yöneticilik anlayışımız belli; oyuncular sunucuya sahip çıkarsa, sunucu da oyunculara sahip çıkar. hayırlısıyla çok daha uzun ömürlü olacağız.
  7. K

Büyük Açılış: ÇOK YAKINDA AÇIKLANACAKTIR. Merhabalar, herkese iyi forumlar ve keyifli oyunlar dilerim. Hazırlanan görseller ve yapılan çalışmalar kendisini anlatacak ama hepsinden önce izninizle kendimi anlatayım ve sizlere tanıtayım. İsmim Devi, 26 yaşındayım. Aktif olarak işleyen ve yukarıda...