ktez kullanıcısının son içeriği

1. ktez

Yakın zamanda konuyu güncelleyeceğim. 300 kadar splash olacak ve orjinallerin Türkçesini içerecek.

Yakın zamanda konuyu güncelleyeceğim. 300 kadar splash olacak ve orjinallerin Türkçesini içerecek.
  2. ktez

İlk konumu açmış bulunuyorum. Pek hoş oldu, güzel oldu.

İlk konumu açmış bulunuyorum. Pek hoş oldu, güzel oldu.
  3. ktez

Türkçe Splash'ler! (100 Tane Yepyeni, Türkçe Splash!)

Notepad :p Özel hiçbir program kullanmadım. Default kaynak pakedini internetten indirdim, Türkçe karakterlerini kendim ekledim. Splash'leri ayrı bir txt dosyasında yazıp sonra adını splashes.txt olarak değiştirdim, Türkçe karaktersiz kopyasını yaptım. Sonra MediaFire'a yükledim. Çok da zor değil :)
  4. ktez

Türkçe Splash'ler! (100 Tane Yepyeni, Türkçe Splash!)

Hepinize merhabalar. Kaynak paketlerinin (resource pack'lerin) doku paketlerinin yerini almasıyla beraber splash'lerin de değiştirilebildiğini keşfettim. Hem daha önce Türkçe splash'ler yapmayı pek çok kişi düşünmediği için hem de çok zorlayıcı bir konu olmadığı için bu konu üzerine çalışmaya...
  5. ktez

@onat035 Güzel fikir :) Ben orjinalleri çevirmekten çok kendi splash'lerimi yapmayı düşündüm.

@onat035 Güzel fikir :) Ben orjinalleri çevirmekten çok kendi splash'lerimi yapmayı düşündüm.
  6. ktez

Olmaz mı :) Yarın veya bugün yüklüyorum foruma. Şimdilik 92 satır. Öneriler ve aklıma gelenler...

Olmaz mı :) Yarın veya bugün yüklüyorum foruma. Şimdilik 92 satır. Öneriler ve aklıma gelenler üzerine sürekli ekleyeceğim. Orjinalindeki gibi biraz "anlamsız" olmasına dikkat ettim. Üstelik kendi kaynak pakedine eklemek isteyenler için Türkçe karaktersiz halini de sunacağım. Daha ne olsun!
  7. ktez

Neden kimse Türkçe splash yapmayı düşünmemiş? Öyleyse ilk projemi bu konuda yapayım.

Neden kimse Türkçe splash yapmayı düşünmemiş? Öyleyse ilk projemi bu konuda yapayım.
  8. ktez

Modern Ev Textur Pack

"Pamplemousse" isimli modern ve 16x16 bir kaynak pakedi var. Türkçe karakterleri yok ama oldukça "modern".
  9. ktez

Göz bozukluğu ve Monitörler (PC Başında çok oturanlar için)

Aslında bilgisayarın arka plan ışığını günün saatine göre (hani geceleyin ampul yakıyoruz ya) değiştiren bir program var "flux" diye. Bir ara kullandım ve faydasını gördüm.
  10. ktez

1.7.2 Bug ?

Enderman'lar tahta blokları kaldıramaz. Minecraft Wiki'den bakabilirsiniz.