KuraPieee kullanıcısının son içeriği

1. KuraPieee

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Dediler minecraftı bıraktı, geri döndüm bakayım bi burası var cillop gibi :pala:
  2. KuraPieee

SONTURK.net > SONTÜRK Survival 1.8.x / Hilesiz bir oyuna ne dersin?

#2018Haziran Eski ortam yok oyunda, Mimar Enes olaydı makara donuyordu da skypeden şimdi o ortamlar kalmamış millet ana avrat düz gidiyor..
  3. KuraPieee

SONTURK.net > SONTÜRK Survival 1.8.x / Hilesiz bir oyuna ne dersin?

Platformda ki yüzsüz (karaktersiz) insanlar olmasına rağmen hala devam etmektesin başarılar dilerim umarım hayal ettiğin planları gerçekleştirebilirsin ☺ arkanızdayım her ne olursa olsun - Defiler425
  4. KuraPieee

OWCNetwork.com / Skyblock Sunucusu / 1.8.x / Beta v0.2

Başarılar ;) @OWCNetwork
  5. KuraPieee

@fyreUK öldün mü?

@fyreUK öldün mü?
  6. KuraPieee

#' Blaze Network '# / Yakında Açılıyor! / Yeni Özellikler / Jet Hızında Oyun Keyfi!

Uyuşturucuyu beğenip alkolu beğenmedin demek :yıkıl: Başarılar :p
  7. KuraPieee

Tekkit Classic | Gri ekran sorunu

Arkadaşlar başlıkta belirttigim gibi bu problemi bilen var mı ? her yolu denedim giremiyorum... Premium Technic kullanıyorum, 3 ay önce çalışırken şu an çalışmyıor... http://prntscr.com/dpg253
  8. KuraPieee

Tekkit Classic | Beyaz ekran sorunu

Premium Technic Launcher. Yok mu cevaplıyacak ? denedim olmadı.. Yok mu ? bilen @Adenzu hıyarı ne oldu :D
  9. KuraPieee

Tekkit Classic | Beyaz ekran sorunu

1 Aydır bu sorunun çözümünü arıyorum fakat bulamadım.. başlıktada söyledigim gibi.. sorunu bilen varsa mesaj olarak paylaşabilirlermi.
  10. KuraPieee

|Grafiker|Builder| Arayanlar konuya baksın.

Grafik çalışmalarım. Not: Build çalışmalarım bilgisayarım yeni oldugundan dolayı kayıt edilen fotoğraflar diger pc'de kalmış durumda
  11. KuraPieee

> Hareketli Sunucu Banner'i < 5 Dakikada Teslimat > 7 Slot < İstediğiniz Boyutlarda > Gif <

Neden insanları kandırıyorsunuz birde ben yaptım diyorsunuz pişkin pişkin :) ;)
  12. KuraPieee

Insomnia sunucusu için dev alım, bilgili olun yeter!

İsminiz;Yaman Yaşınız;17 Skype Adresiniz; Kejmzi Çalışmalarınız(Resim, kod vb); - Çalışma Geçmişiniz; 2 Yıl SonTURK minecraft sunucusunda adminlik geçmişim mevcut-.. Bilgi Seviyeniz; %70 Oyuncu İlişkileri; Sevgi saygı ve güven ilişkisi-.. Kısıtlılık(Yurt, yatılı okul vb.); Okul yok-.. Günlük...
  13. KuraPieee

14. KuraPieee

Moneyköpekler...

Loş bir ortam olur (DENENDI)
  15. KuraPieee

< ATINA SAGA > Yetkili Alımları | [ Admin - PHP-HTML - Java - Youtuber- ProBuilder ] ALIMLAR AKTIF !

* Admin İsim ;Yaman Yaş ; [ 17 ] Skype ;Kejmzi TeamSpeak3 girebilir misin ? ; + Kaç Yıl Admin Oldun ? ; 2 Ne Kadar Komut Biliyorsun ? ; %70 civarı falan (Her geçen gün yeni güncellemeler gelmekte ve minecraft komut oranı artmakta..) Bu Görevi Neden Yapmak İstiyorsun ? ; Atina saga sunucusunu ilk...