KurucuBey kullanıcısının son içeriği

1. K

Manestia Network Yetkili Alımları Aktif!!!

Erdoğan#5162 eklermisin
  2. K

1.8.9 Faction sunucu açıcak ortak aranır.

Erdoğan#5162 ark atarmısınız
  3. K

Mc Sunucusu Açıcam Ama Kadro Eksik

冰 Erdoğan#5162 eklermisiniz sunucu davet bağlantısının süresi bitmiş
  4. K

Kahraman Oyuncu Yetkili Ekibini topluyor

isminize arkadaşlık atamıyorum Büyük harf yazım yanlışı falan diyor siz atarmısınız Erdoğan#5162
  5. K

StadiaCraft Yetkili Alım Paralı Sw Survival gell

davet süresi sonlandırılmış diyor giremiyorum Siz ekleyip atarmısınız Erdoğan#5162
  6. K

Galaxy Network Yetkili ekibini arıyor

Erdoğan#5162 Eklermisiniz Davet Linkinizin Süresi Sonlanmış
  7. K

KRYPHTONE HUB SUNUCSU - ALIMLAR AKTİF

merhaba davet linkinin süresi bitmis tekrar atarmısınız yada Erdoğan#5162 ark atıp dc nizi atarmısınız
  8. K

Discord Sunucumuza Booster arıyoruz

yada Erdoğan#5162 ordan da atabilirsinz
  9. K

Discord Sunucumuza Booster arıyoruz

merhaba verdiniz discod daveti geçersiz süresi bitmis olmalı yenisini atarmısınız
  10. K

ElzemCraft Op Skyblock / Discord Gelmeyi Unutmayın

Discord Sunucumuza Gelmeyi Unutmayınız Discord Sınırsınz Davet Linki : https://discord .gg/vnTX3a7BBt
  11. K

Raven Network Ekip Arkadaşlarını Topluyor

dc davetin süresi bitmis S,z dc nizi özelden atınız bana : Erdoğan#5162
  12. K

Admin-Mod

Merhaba Adım Erdoğan 16 Yasındayım yetkili olacağım server arıyorum Bilgilerim Suana kadar batihost vb baya sunucuda çalıştım vds edit konularından anlıyorum script vb yazılımdan anlamıyorum . Yetki ile ilgili komut bilgim %100 bilgim var sunucu içnide düzeni saglamaya yardım edebilirim...
  13. K

WhiteNetwork yeni sezonuyla yakında sizlerle!! İçeri bak

Merhaba Arkadaşlar biz WhiteNetwork Yetkilileri sunucumuzu Tekrar Açıyoruz ve Sizi Aramızda Görmekden minnattar duyarız Alım sorcaksanız sunucumuz 1 -2 güne açılıyor alımları yavasdan yapmaya çalışcağız amaa ilk önce Discord Sunucumuza Gelmelisiniz Ordan Duyuru Atcağız Discord linki ...
  14. K

WhiteNetwork Saygıyla Sunar :) Not : Alımlar Hemen olmayacak YAKINDA

dc gelip ordan bana ulaşabilirsin
  15. K

WhiteNetwork Saygıyla Sunar :) Not : Alımlar Hemen olmayacak YAKINDA

Merhaba arkadaşlar Biz eski kadromuzu geri arıyoruz alımlar yakında olcakdır Biz eskiden serverimiz +25 çekiyordu gene yaparmısınız :) Sunucu Bilgileri Ram : 4gb Host : Batihost Server ip : WhiteNetwork.batihost.Net Server Discord : https://discord . gg/dMVNEeW Benim discord Adım ...