kurumuz kullanıcısının son içeriği

1. kurumuz

MaviAy - Kendine Özgü Eklentiler - Beta Sürecinde Hergün Yenilik

Server gerçekten güzel.Başarılar dilerim.
  2. kurumuz

Nvidia GT 630 iyimi kötümü?

Nvidianın kalitesi hiçbir türlü pahabiçilemez,paran varsa nvidia alırsın.Ve şunu söyleyiyim DX 12 Mantle'dan daha çok tutucaktır.Mantle'a sadece bazı oyunlar destek vericekken DX12'yi tüm oyunlar alıcaktır.
  3. kurumuz

şu an piyasadaki en iyi Ekran kartlarından biridir.Fakat ben nvidia öneriyorum GTX 780 Tİ VEYA 780,770.Bu ekran kartlarından 3'ünden 1'ini alırsanız hiçbirzaman sorun yaşamassınız.
  4. kurumuz

[YARDIM]Skript Plugin Yazabilecek Biri Arıyorum Yetki Vericem

Doğru düzgün plugin ve skript yazan birinin bedava geleceğini pek sanmıyorum.
  5. kurumuz

Windows 8de minecraft kasması.

Benmi beceremiyorum ? ben yapamıyorum diye birşeymi dedim normal kullanıcılar için rahat bir ortam değildir linux çoğu api'nin veya uygulamanın kendisi olmadığı için bu uygulamaları terminali açarak kurmak zorundasın ve bu normal kullanıcılar için kolay bir olay değil.Bu arada casper alıyorum...
  6. kurumuz

1.Yarın mağazaya gidip casper alıyorum hadi görüşürüz. 2.Yazdıklarına cevap verdim fakat okadar cahilsinki okumaktan çekindin. 3.şu an 200+FPS Alıyorum Kaç mod kurulu olursa olsun. 4.Linuxda uygulama çeşitliliği yoktur ve linux kullanmak hiçte kolay değildir. 5.Tam tersine açık kodlu olduğu için...
  7. kurumuz

Öyle diyorsan öyledir :)
  8. kurumuz

Eskiden devlet tarafından destekleniyordu yani hızlıca gelişiyordu fakat şu an kullanıcılar ile geliştirilmeye çalışılıyor burda yavaş bir işlem.
  9. kurumuz

Okadar yazı yazdım hiçbirşey anlamamışsındır bile,neyse ben tekrar yazıyım. Pardus çok eskiden türklerin geliştirdiği bir linux işletim sistemidir fakat artık geliştirmesi durmuştur.Böyle bir işletim sistemi her türlü saldırıya açıktır.Windows xp yine aynı şekilde.Çöp ekran kartı işlemcinle...
  10. kurumuz

Çocuk VRAM'den bahsettiğimde normal Ram'den bahsediyorum sanmış.Nasıl bir akıllısın sen ?
  11. kurumuz

Ubuntu önerirsin anlarım,Mint önerirsin anlarımda Pardus nedir arkadaşım,desteği kesildi azcık bile gelişmeden hemde hiçbir şey bile yok.
  12. kurumuz

Hayla xp kullandınmı diyor,evet 2003'den windows 7 çıkana kadar kullandım,çünkü windows vista rezaletti fakat daha yazdıklarımı üşendiğinden okumayan biriyle konuşmam bile.Forum çocuk dolmuş,kaç yılın işletim sisteminimi kullanalım birde pardus önermişsin o sistem vefat etti birkez şunu öğrende...
  13. kurumuz

Okadar Yazı yazdım okumadın bile.Bu arada windowsun her sürümünde büyük açıklar olur ama 1-2 güncellemeyle bitecek açık değil bunlar.Her sürümde gittikçe azaltılır w8'de minimum düzeyde.
  14. kurumuz

Hiçbirşey bilmiyorsun fakat idda etmeye ısrarla devam ediyorsunuz.Birazdan bilgisayardaki ekran kartını söküp sadece anakartın onboard grafik yongasıyla test ediceğim bakalım ne oluyormuş.bir şey bilmiyorsan konuşmuyacaksın yoksa bilen biri gelip seni mahçup eder.Şimdi ekran kartının rami önemli...
  15. kurumuz

Ne iyi nede kötü denilebilir,bu kartın yüksek sürümleride var onlar biraz daha güçlü.Fakat genel olarak alt seviye bir karttır ama eski nesil oyunları oynatabilir.Tabikide bunun yerine HD 7770 alman daha iyi olur.