KyleoRan kullanıcısının son içeriği

1. KyleoRan

Konu Kapatılsın

İlk Defa Server Açıyorum Bu yüzden Server Özellikleri Yazmak Aklıma Gelmemişdi Yinede Yorumun İçin Teşekkürler.
  2. KyleoRan

para katsayısı

Çok teşekkür ederim
  3. KyleoRan

para katsayısı

Bu özellik için hangi score board kullanmam gerek
  4. KyleoRan

para katsayısı

muhtemelen scipte gerek yoktur ama ben serverimde liteboard kullanıyorum ve essentialsın parasını benim isteğim score boardda 1000TL yazması yerine 1k yazmasını istiyorumne yapmalıyım aynı şekilde 1000000 yerine 1m 1000000000 yerine 1t
  5. KyleoRan

Yeni nesil event skripti! Yarasa eventi!

Gerçekten Çok Güzel Bir Script Çok Başarılı
  6. KyleoRan

Konu Kapatılsın

normalde batıhosr sınırsız sunucu vaat ediyor ama 2gb ramım olduğu için 200 yeterli olur diye düşündüm ayrıca serverde bi vip satışı falan olursa ramı arttırmayı planlıyorum hala inanmıyorsanız özel mesajdan veya başka biyerden serverin 200 kişiye sabit olduğunu gösterebilirim yorumun için...
  7. KyleoRan

Konu Kapatılsın

Sizlere zevk alabileceginiz ve rakabet içinde bulunabilceginiz bir sunucu yarattık. Peki bu sunucuların farkılılıkları neler ? Sunucumuzda Kredi sistemi bulunuyor kasa sistemi bulunuyor. Ayrıyetten daha bahsetmedigimiz KyleoNW Ait özel sistemler. Sizde emeklerinizi güvende tutabilceginiz bir...
  8. KyleoRan

Konu Kapansın Lütfen

Server Yeni Olduğu İçin Reload Atmam Gerekiyor Sürekli Reload Atıyorum Ona Denk Gelmişsindir
  9. KyleoRan

Konu Kapansın Lütfen

link olarak yazılmıyor serverde /discord komutuyla ulaşabilirsin
  10. KyleoRan

Konu Kapansın Lütfen

| ÖN SÖZ | Bu Sunucuyu Şehirde Hayatta Kalma Üzerine Açtığım Doğrudur. Sunucumu Tamamen İnsanlara Beğendirmek İçin Açıyorum. Bu Sunucunun En Büyük Özelliği Sistem Özellikleri Ve Ram Değil. Oyuncuların Özgürce Davranabilmesi Ve Farklı Özelliklerdir. | Yöneticiler | Kurucu : KyleoRan Admin ...
  11. KyleoRan

Gamer - Konu Açma Rehberi.

az önce iki kere konu açtım sanırım ama ikiside yok oldu birini kaldırtıcaktım ikiside yok nerden görebilirim açtığım konuları